Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kirugnád az alkalmazottad, ha...

Kirugnád az alkalmazottad, ha Jobbikos lenne, és lenne helyette ugyanolyan jó munkaerő, aki azzal a párttal szimpatizál, akivel te?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, és szigorúan nem jobbikosoknak szól.


Csak azért merül fel bennem ez a kérdés, mert sokakat kinevetik, mert a jobbikra szavaznak, lenézik őket. És el tudom képzelni hogy lesz példa a fent leírtakra.


Őszinte válaszokat szeretnék.


2010. ápr. 16. 20:41
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

pl, mint a 21:43-as

Ilyenekről beszéltem. Na meg már alig várom a Kubatov-féle "tisztogatásokat".

2010. ápr. 16. 22:13
 12/38 anonim ***** válasza:
50%
Esténként megalapíthatja tőlem akár a Kommunista párt illegális sejtjét is, feltéve ha munkaidő alatt nyugton marad!
2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%
21:43 jópár pert a nyakába akaszthatna, ugyanis a munkajog szerint tilos ez a megkülönböztetés is, és bizony ha kiderül, hogy ez volt a hátrány oka, akkor a munkáltató kőkemény pénzeket fizet büntetés címszóval... Nem szabad, hogy fontos legyen a pártállás, ha amúgy az ember munkájával nincs baj. Szóval az ilyen munkáltató meg is érdemli azt a büntetést.
2010. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
30%

ma 22:3


Megoldanám, hogy más legyen a kirúgás oka.

2010. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

És miért rugnád ki? Csak mert más pártra szavaz? MErt ha igen, akkor komoly problémák lehetnek nálad :)

Mert ha te tényleg ezt tennéd, akkor NEM VAGY MAGYAR, és ezen nincs mit szépíteni. Egyszerűen undorító vagy.

2010. ápr. 16. 22:49
 16/38 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, az ilyen emberrel nem az a baj, hogy nem magyar, bár állampolgársága az, hanem az a baj, hogy az ilyen ember NEM EMBER. Ember ilyet emberrel nem tesz, ilyent csak a dögök tesznek, de kívánom, hogy tudja meg, milyen az, ha ilyen dolog miatt hátrányosan megkülönböztetik, és nem tud kikecmeregni majd a gödörből, az ilyen barmok miatt kell titkolni az embereknek például ezt is.
2010. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
73%
Pedig már 20 éve volt rendszerváltás, de úgy tűnik, nem is változott semmi, az embert hátrányosan megkülönböztetik, ha nem hazudik és nincs szerencséje. Meg se lenne szabad ilyent kérdezni, a főnöknek semmi köze hozzá. Az én főnököm nem is tudja, mi a véleményem a politikáról (és én se tudom az övét, de nem is érdekel).
2010. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 jamesbond ***** válasza:
33%
Engem nem érdekel kire szavaz valaki, de ha megtudnám hogy vonáékra szavazott elválnának útjaink az tuti. Ha tudja kikre szavazott, akkor egyértelmű hogy ilyen emberrel nincs mit kezdeni. Ha ahhoz a többséghez tartozik akinek fogalma sincs mit képvisel igazából ez a párt, akkor még nem elég érett szociálisan, és nem kockáztatnám az üzletet, de van esélye hogy észhez térjen pár év alatt.
2010. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
35%

tegnap 23:52


Kösz, hogy elmagyaráztad helyettem. Pontosan így van.

2010. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
72%

tegnap 21:43



nah te is csak politikus lehetsz, vagy polgármester...

2010. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!