Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek a borostás kormos képűek...

Ezek a borostás kormos képűek tényleg kivétel nélkül ilyen gazdagok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XE-_6FaJc0A

De elég csak megnézni a csatorna többi videóját. Csak 1-2-be belenéztem (ameddig bírtam), de ha jól tudom ez a gyerek Angliában él. Ettől függetlenül bicskanyitogató, hogy szinte mindegyik arab ilyen pofátlanul gazdag. El nem tudom, képzelni, hogy csak az olajból van pénzük. Az mondjuk igaz, hogy Szaúd-Arábiában (mondjuk ott nem száguldoznak Lamboval ilyen cicababák, mint a linkelt videóban) és az öböl menti országokban is az állam komoly támogatásokat ad az állampolgároknak, de ezekkel London/Párizs is tele van, szóval nem hiszem, hogy mindegyik kivétel nélkül az olajsejk apuci egyetlen kisfia/kislánya és az olajból szedett pénzből él ilyen földöntúli életet.



2016. júl. 24. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
És ha igen akkor mi van? Sárgulsz az irigységtől?
2016. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meg ami hirtelen eszembe jutott és nagyon nem értek az az, hogy ugye Szaúd-Arábiában eléggé korlátozva vannak a nők jogai (és akkor finoman fogalmaztam). Akkor ez a csaj feszülős ruciban, kisminkelve, hogy a p****ba mászkálhat ott?
2016. júl. 24. 12:45
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Nem vagyok irigy, viszont képtelen vagyok elhinni, hogy csak az olajból van pénzük. De aki tényleg tud egy mondatnál hosszabb választ adni (veled ellentétben), inkább az írjon!
2016. júl. 24. 12:47
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Az, amit a videón látsz nem igazi gazdagság.


Az igazi gazdagság a szívedben van, mert te magyar lehetsz, tied a világ legnagyszerűbb földje a Kárpát-medence, ahol bővizűek a folyók, és dúsak a legelők.


Mi magyarok még akkor is gazdagok leszünk, amikor elfogy az olaj, a videón látható fiatalember pedig mehet vissza kecskét legeltetni a sivatagba.

2016. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4: Szép amit írtál, csak nem erre voltam kíváncsi.
2016. júl. 24. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a szép az arabokban, hogy a 80 százalékuk létminimum alatt él, 15 az, ami európai értelemben véve is átlagos, a többi 5 százalék meg az olajsejkeket teszi ki, akiknek fejenként van 4 feleségük meg kb. 25 gyerekük és szó szerint szarják a pénzt. A problémák majd 30-40 év múlva kezdődnek, amikor már olyan sokba fog kerülni az egyre mélyebben és mélyebben lévő olaj kitermelése, hogy az olajmonarchiák gazdasága, amik 99 százalékban az olajra épülnek, mint a kártyavár úgy fognak összedőlni. Az egyetlen dolog, ami miatt bárki is befektet abba a gigantikus homokozóba az az olaj, ha elfogy, akkor már senkinek nem lesz érdeke ott tartani a tőkéjét és mivel ezek az arabok rohadtul nem tudnak se spórolni, se átállni egy új gazdasági modellre, így szerény becslések szerint néhány hónap alatt össze fognak omlani. Addig had élvezzék a kocsikat meg a nőket, 30 év múlva az egész hely csak egy lakatlan sivatag lesz, ők pedig az ingyenkonyhán fognak sorba állni levesért.
2016. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"És ha igen akkor mi van? Sárgulsz az irigységtől?"


És ha igen, akkor mi van?

2016. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Miért csak mindenhol Lambo?

Talán kiárúsítás volt, vagy Rolls árban lízingelik? :-)

2016. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

,,Meg ami hirtelen eszembe jutott és nagyon nem értek az az, hogy ugye Szaúd-Arábiában eléggé korlátozva vannak a nők jogai (és akkor finoman fogalmaztam). Akkor ez a csaj feszülős ruciban, kisminkelve, hogy a p****ba mászkálhat ott?"


Pénz beszél,kutya ugat.

2016. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olajból van a szaúdiaknak az egészre pénzük, Afganisztánban nincs olaj és lambo helyet egy kecske jut az ottani araboknak.
2016. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!