Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek a borostás kormos képűek...

Ezek a borostás kormos képűek tényleg kivétel nélkül ilyen gazdagok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XE-_6FaJc0A

De elég csak megnézni a csatorna többi videóját. Csak 1-2-be belenéztem (ameddig bírtam), de ha jól tudom ez a gyerek Angliában él. Ettől függetlenül bicskanyitogató, hogy szinte mindegyik arab ilyen pofátlanul gazdag. El nem tudom, képzelni, hogy csak az olajból van pénzük. Az mondjuk igaz, hogy Szaúd-Arábiában (mondjuk ott nem száguldoznak Lamboval ilyen cicababák, mint a linkelt videóban) és az öböl menti országokban is az állam komoly támogatásokat ad az állampolgároknak, de ezekkel London/Párizs is tele van, szóval nem hiszem, hogy mindegyik kivétel nélkül az olajsejk apuci egyetlen kisfia/kislánya és az olajból szedett pénzből él ilyen földöntúli életet.



2016. júl. 24. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
"...bicskanyitogató,hogy szinte mindegyik arab ilyen pofátlanul gazdag".Ennyire naiv nem lehetsz.Ha látsz egy videót az orosz milliárdosokról,akkor azt úgy értelmezed,hogy minden orosz pofátlanul gazdag?Ahol az állam támogatást ad az állampolgároknak,az bizony az "olajbevételekből" teszi,
2016. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
#2:Gondolom úgy,hogy pénz beszél.Vannak egyenlők és egyenlőbbek,különösen Szaúd-Arábiában.
2016. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kár hogy a videó az Egyesült Arab Emirátusokban készült, azért vezeti a csaj az autót, olyan cuccban.
2016. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!