Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Puzsér Róbert jó...

Szerintetek Puzsér Róbert jó miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Az én véleményem az, hogy igen. Ennyi igazsagerzettel es magas erzelmi intelligenciaval szerintem nagyon is bevalna.

2016. aug. 3. 15:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Itt mondja el a miniszterelnöki beszédét Puzsér Róbert.

https://www.youtube.com/watch?v=bNTz1V-DPhI

2016. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Puzsér abból él, hogy mindig mond valami szélsőségeset, amin aztán lehet csámcsogni. Néha igaza van, de olykor orbitális fas zágokat hangoztat.

Nem írt hülyeséget az, aki azt válaszolta, hogy ő lenne a legnagyobb diktátor. tulajdonkáppen egy olyan emberről van szó, aki a maga véleményét egyetemes igazságként kezeli, neki mindig igaza van, aki nem ért egyet vele, az hülye. Na igen, ilyen egy diktátor.

2016. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
En ugy vettem észre, hogy nem kinyilatkoztat, hanem vitazik. Nem azt mondja, hogy ez van es kesz, hanem érvel, csak szeretnek a stilusaba belekotni.
2016. aug. 20. 18:24
 24/43 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam Puzsértól olyan kifejezéseket, mint a "szerintem", vagy a "véleményem szerint". Amikor beszél, akkor is olyan vehemens, már-már "fröcsögő". Érvel ő, persze, csakhogy az egyetlen célja, hogy beléd beszélje az ő általa igaznak vélt mondanivalóját.
2016. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Hasznalja a "szerintem" szót :) Sok anyagot hallgattam tőle es szamomra hiteles. Vannak hulyesegei amikkel nem ertek egyet, de alapvetően nem egy robot aki csak szajkoz, vagy addig csavar, mig igaza nem lesz. Ez az en velemenyem. Nem meggyozni szeretnelek.
2016. aug. 21. 19:15
 26/43 anonim ***** válasza:

Az én véleményem meg az, hogy Puzsér egy viszonylag intelligens, de mondjuk úgy inkább, hogy tanult ember, az érzelmi intelligenciája viszont a nulla felé konvergál.

Például a múltkor azt mondta, hogy az olimpiai aranyaknak semmi haszna sincs. ebben téved, hisz ha kézzelfogható haszna nincs is egy aranyéremnek az ország számára, akkor is ott van a pszichikai hatása, aminek fontosságát butaság elbagatellizálni. tudom sokan bólogatnak most neki, mert kellően demagóg, de számomra pont ezért unszimpatikus figura.

Na meg a Hajdú Péter fétise is eléggé visszataszító.

2016. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
37%
Nem, ez az ország ilyen emberekkel nem érdemel meg ilyen jó és széles látókörű embert. Szívjatok csak Orbánnal, Gyurcsánnyal meg a franc tudja, hogy továbbá kivel mással. Amíg gyűlöli egymást a magyar és nem mernek egymásért kiállni addig csak szenvedjenek.
2016. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
A nulla erzelmi intelligenciaszint utolsok kozott jutna eszembe rola. Ellenkezoleg gondolom es nem tudom hogy jon az olimpiahoz.
2016. szept. 2. 16:47
 29/43 anonim ***** válasza:

" ez az ország ilyen emberekkel nem érdemel meg ilyen jó és széles látókörű embert."


Hahahahahahahaha!!! Kicsit megmosolyogtató amit írtál! :D


Érdekes módon állandóan csak a "kritizálásaival" hallat magáról valamit.

2016. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, tán nem a sógorkomád Puzsér bácsi?
2016. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!