Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Puzsér Róbert jó...

Szerintetek Puzsér Róbert jó miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Az én véleményem az, hogy igen. Ennyi igazsagerzettel es magas erzelmi intelligenciaval szerintem nagyon is bevalna.

2016. aug. 3. 15:26
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Kedves #30


Tán a sogorkomamnak kell lennie, hogy egyetertsek a nezeteivel?

2016. szept. 3. 10:57
 32/43 anonim ***** válasza:
Nem, az is elég, ha zombi vagy. Komolyan ennyire nincsenek saját gondolataid? Puzsér egy demagóg, polgárpukkasztó középiskolai töritanár, se több, se kevesebb. Néha persze egyet lehet vele érteni, de nem kéne mindent benyelned tőle. Korántsem olyan okos, mint amennyire el szeretné hitetni magáról.
2016. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Kedves #32


Mibol gondolod hogy nincsenek sajat gondolataim? Nem mindennel, de javareszt egyetértek vele nagyon sok dologban es nem azert mert ANNYIRA OKOS, hanem mert szerintem mas erkolcsi szinvonalon all mint sokak.

2016. szept. 3. 11:42
 34/43 anonim ***** válasza:

"mas erkolcsi szinvonalon all mint sokak"


Ezt kifejthetnéd bővebben. Tényleg érdekel.

2016. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Sok beszelgeteset es vitajat vegighallgattam. Ezt nem lehet par sorban leirni, foleg olyan embernek mint Te, aki valószínűleg sok mindent nem tud rola, csak mondjuk annyit hogy toritanar meg csillag szuletik zsűritag, aki csak orditani es pocskondiazni tud mindenkit.. Sajnos sokan a stilusaba kotnek bele es azzal vitaznak, ahelyett hogy azzal vitaznanak amit mond.
2016. szept. 3. 12:02
 36/43 anonim ***** válasza:
"A stílus maga az ember."
2016. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
41%

Láttam, hogy jól lehúztatok pontilag ,ennyit értek ti szerencsétlen demagóg emberek.


Tényleg nem érdemeltek jövőt. Megérett a világ a pusztulásra ezek után. Szerintem számotokra Gyurcsány lenne a megoldás vagy Fodor. ÜDV. 27-es voltam.

2016. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
A stilus maga az ember. Gondolom most ezzel mindent megmagyaraztal. :)
2016. szept. 3. 13:18
 39/43 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy erkölcsi szintje lehet ennek a suttyónak ha csak örökös "kritizálásra" beszólogatásokkal tud hallatni magáról! :D



Szóval még mindig alkalmatlan lenne miniszternek, szerintem még gyugcsány böszme frecitől is rosszabb lenne, pedig az sem volt semmi.....

2016. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy óriási veszteség lenne Puzsért miniszterelnöki pozícióban látni.


Médiaszemélyként ugyanis van egyfajta kötetlensége amivel a véleményét hangoztathatja. Ugyanez miniszterelnökként szerintem nem illetné meg, hiszen ez a pozíció magában foglalja azt, hogy az embernek egyfolytában játszmáznia kell a politikai ellenfeleivel ugyanúgy mint a saját pártján belüli embereivel, nem beszélve a diplomáciai bonyodalmakról...ha ebbe kerülne bele Puzsér, méltatlan mértékbe kéne magát moderálnia - ami neki ugyanakkora veszteség lenne, mint a hallgatóságának, szerény véleményem szerint.

2016. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!