Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A holokauszt óta a zsidók...

A holokauszt óta a zsidók mentességet élveznek minden bűn alól? Tehát ha valaki a zsidók ellen van, és nem azért mert zsidók, hanem mert tudja hogy nem ártatlanok, akkor az antiszemita?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén írtam le a kérdést. A lényeg, hogy a holokauszt óta a zsidókat ha bárki is meg meri gyanusítani, akkor előveszik az antiszemita kártyát. És ezt már sok magyar is nyomatja. Aki nem hagyja figyelmen kívül Simon Perez kijelentését, az már antiszemita. Ha felháborít, hogy berepül két izraeli gép a hazámba (úgy hogy a honv. m. semmit sem tud róla), akkor én antiszemita vagyok. Mindenki ártatlannak hiszi őket, pedig jelenleg ők a legbarbárabb, legkegyetlenebb, legigazságtalanabb nép a világon.
2010. ápr. 18. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez pontosan így van ahogy mondod. Te antiszemita :DDDDDDDD
2010. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

sok nagymagyar is ilyen a honlapon. ha a webhitlereket meg mered gyanúsítani, akkor előveszik a "igaz magyar vagyok, az igazság csak mellettem áll, mert a jobbirka szavazok" kártyát.


egyik kutya, másik eb.

2010. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez is az orbán viktor miatt van.
2010. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan
2010. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jólvan második válaszoló, nem kell terelni a témát. De mondd hogy igazam van... A zsidók már nem is lehetnek bűnösek, és mostmár a világ az emberiség végéig fogja fizetni a kártérítéseket a zsidóknak. Titeket ez nem háborít fel?
2010. ápr. 18. 15:41
 6/16 A kérdező kommentje:
Jah egyébként második válaszoló kifejthetnéd bővebben, hogy mire gondolsz. A jobbik szerinted náci? kifejtenéd miért? ha már ennyire provokálós kedvedben vagy.
2010. ápr. 18. 15:42
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez így van! A cigányok ugyanezt veszik elő. Ha nem kap valamit (véletlenül), akkor jön a jollyjoker, hogy rasszista vagy. Az olaszliszkai ítélet után is volt pofája a Farkas Flóriánnak azt mondani, hogy azért kaptak ilyen kemény bűntetést az elkövetők, mert cigányok. Érted, nem azért, mert öltek.
2010. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
erről van szó,sanálom hogy nem születtem cigánynak,zsidónak,vagy klegalább négernek,biztos jobban élnék.....
2010. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen így van ahogy leírtad. És ezen kellene változtatni legalább itthon. Nemzetközi szinten úgyis így marad.
2010. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Zsidó jó, magyar rossz.


Ez a "négy láb jó, két láb rossz" mondás alteregója. :D

2010. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!