Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A holokauszt óta a zsidók...

A holokauszt óta a zsidók mentességet élveznek minden bűn alól? Tehát ha valaki a zsidók ellen van, és nem azért mert zsidók, hanem mert tudja hogy nem ártatlanok, akkor az antiszemita?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén írtam le a kérdést. A lényeg, hogy a holokauszt óta a zsidókat ha bárki is meg meri gyanusítani, akkor előveszik az antiszemita kártyát. És ezt már sok magyar is nyomatja. Aki nem hagyja figyelmen kívül Simon Perez kijelentését, az már antiszemita. Ha felháborít, hogy berepül két izraeli gép a hazámba (úgy hogy a honv. m. semmit sem tud róla), akkor én antiszemita vagyok. Mindenki ártatlannak hiszi őket, pedig jelenleg ők a legbarbárabb, legkegyetlenebb, legigazságtalanabb nép a világon.
2010. ápr. 18. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
AZért arra kiváncsi lennék,hogy tudnátok-e olyan valós bírósági ítéletet említeni,ahol a bűnelkövető kedvezményben részesült származása vagy vallása miatt.Kíváncsi lennék,de tényleg.
2010. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem erről beszéltem. Hanem pl. Simon Perez kijelentésén senki sem lovagolt. A média még meg sem említette. Az emberek 90%-a szerintem nem is tud róla, csak az aktívabban internetezők. És itt, ezen az oldalon is ha valaki megmeri mondani erről a véleményét, és komolyan veszi ezt a dolgot, arra már egyből rásütik hogy nyilas, meg antiszemita (ami egyébként helytelen, meg az antiszemita pl. az arabokat is utálja a zsidók mellett). Ezért mondom hogy ha már valaki nem hisz a zsidóknak, és valaki meggyanusítja őket, akkor azt már kinézik, és nácinak titulálják. Tényleg itt járunk, hogy a magyar magyar ellen fordul?


Egyébként tudok ilyen esetről, mikor kegyelemben részesült egy cigány. Pontosan nem tudom melyik eset volt, mivel már pár hete olvastam, hátha valaki még emlékszik rá és fel tudja idézni. Zsidóval kapcsolatban nem tudok. És nem is olyan fontos most ez, az eredeti kérdésre koncentrálj ha megkérhetlek.

2010. ápr. 18. 20:31
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Pl az a cigánygyerek, aki agyonverte az osztálytársát (tehát meghalt a fiú), kapott 1 év felfüggesztettet. A srác, aki adott 2 pofont egy cigányasszonynak (nem lett semmi baja) kapott 2,5 év letöltendőt. Ez csak egy példa, de sok van hidd el.
2010. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kovács Pál válasza:

Én azt furcsálom, hogy a szovjet kommunizmus idejében munkatáborokban többen haltak meg, mint a holokausztban, de őket valahogy mégsem emlegetjük olyan sűrűn.

Én nem vagyok rasszista: egyformán utálok magyart, zsidót, cigányt, ha az éppen velem cseszekszik.

2010. júl. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
A zsidók az elmúlt pár ezer évben már annyit voltak ok nélkül üldözve, a holokauszt alatt annyit szenvedtek, hogy ők már megbűnhődtek az esetleges jövőben elkövetett bűneik miatt is! Aki a zsidókat okkal vagy ok nélkül kritizálja egyértelműen antiszemita! Ne kritizáld a zsidókat, különösen ne a cionista zsidókat mert ha ezt teszed, akkor könnyen tönkretesznek és szerencsésebb esetben eláshatod magad! Ha nem vagy ilyen szerencsés, akkor ők ásnak majd el. A zsidók kedvesek, szépek, aranyosak, önzetlenek. Nem szép dolog egy ilyen csodálatos népről bármi rosszat gondolni. Ejnye, csúnya antiszemita rossz fiú vagy!
2012. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
aKIT MA ANTISZEMITIZMUSSAL VÁDOLNAK AZ ROSSZ EMBER NEM LEHET
2013. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!