Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok miért kárognak...

A liberálisok miért kárognak megint? Miért jó rosszindulatúnak lenni? Nem lehet legalább az Olimpiát kibírni?

Figyelt kérdés

Ismerőseim körében, de Index, 444 cikkek alatt is láttam, hogyan vélekednek a liberálisok.

Szokásos lehúzás(bárki megtudja), kifogás keresés(tuti csaltak), jókívánságok(bár fulladt volna bele, remélem többet nem nyernek a magyarok) jön a liberálisok részéről. Persze mikor törlik a kommenteket, főleg a jókívánságokat, akkor még lazadnak.

Mire jó ez a gyűlölködés? Félelmetes.


2016. aug. 7. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pártállástól vagy ideológiától függetlenül minden jó érzésű magyar embernek örülnie és szurkolnia kellene a sikerért/sikereknek. Akik szándékosan és vérgőzösen lehúznak mindent és mindenkit azok nem liberálisok hanem egyszerűen csak trollok.

Különben ezek az oldalak úgy láttam örülnek a sikereknek , tehát a kommentelőkkel azonosítani őket hibás dolog.

2016. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudod mire jó a gyűlölködés? De hát pont azt csinálod. Gyűlöletet keltesz a vélt ellenséged ellen, vélt indokokkal alátámasztva. :-)
2016. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hol csinálom?

Az nem gyűlöletkeltés, hogy

1.Leírom a valóságot.

2.Rákérdezek, hogy ennek mi értelme van.

2016. aug. 7. 15:11
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

# 3/3 Időpont ma 15:11


Mondjuk ott kezdődik, hogy nem a valóságot írod le. És tudod is jól te is. Találtál egy-két gyalázó kommentet, azt meg szánt szándékkal ki akarod vetíteti a mostani gyűlöletpolitika elszenvedőjére (Eurázsiát vagy Kelet-ázsiát utáljuk épp?), aztán meg belemagyarázod, hogy mit tesznek a csúnya gonosz liberálisok... hagyjuk már, hogy te itt ártatlan bárányként csak érdeklődsz. :-)


Ez egy véletlen propagandatankönyv legelső leckéje amit művelsz, azért ennyire átlátszó.

2016. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
A legjobb érv a demokrácia ellen öt perc kommentolvasás egy tetszőleges oldalon.
2016. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem néztem mostanában ezeket az oldalakat, de sajnos már nem lepődnék meg az ilyen hozzászólásokon. Az Eb alatt ugyanezt csinálták. Meg az Eb selejtező alatt is... Meg minden meccs alatt..


A legjobb, hogy pont ezek az emberek papolnak folyton a gyűlölködő, pesszimista, másnak aláásó magyar mentalitásról.

2016. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

"Hol csinálom?

Az nem gyűlöletkeltés, hogy

1.Leírom a valóságot.

2.Rákérdezek, hogy ennek mi értelme van."


Nem a valóságot írod le. Én (részben/erősen) liberálisként örülök a magyarok sikereinek, nem mondtam, hogy bárki megtudja, nem mondtam, hogy csaltak, nem kívántam senkinek, hogy fulladjon bele.


Nyilván ha valaki így csinálni, az nem egy épeszű dolog, de ahogy az első is leírta, akikről beszélsz azok nem liberálisok, hanem trollok.


És az a gyűlöletkeltés, hogy a trollokban liberálist látsz, majd át mégy egy másik fórumra, ahol a liberálisok ellen lázítasz a vélt problémáddal.

2016. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

Ilyenkor olimpia idején - vagy pl. a foci VB - n is - kibújnak a föld alól, mint esőben a giliszták a beteg lelkűek és relativizálni próbálják a magyar sikereket, érmeket, örömöket. Így volt ez az előző olimpián is.


Valószínűleg nagyon gyűlölik ezt az országot. Nekik nincs hazájuk, szegényeknek.

2016. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként trolloknak hívják őket. Pontosan tudják, hogy nektek nagyon fáj ha bárki egy rossz szót mer szólni a fenséges Magyarország és a felsőbbrendű magyar faj ellen. Ti pedig jó birka módjára ugrotok is.
2016. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én kétlem,hogy ez így van.Nekem is van nem kevés kollégám,ismerősöm,akit egyáltalán nem érdekelnek az élsportok,sportközvetítések,sőt olyanok is,akik "allergiások" ezekre.Akár azt is kinézem belőlük,hogy az általad leírtakhoz hasonló,mocskolódó,"átkozódó" hozzászólásokat írjanak.Épp csak az nem igaz,hogy liberálisok lennének.Van köztük mindenféle ember,csak egy közös van bennük:"gyűlölik" az élsportot,nem értik miért kell erre egy vasat is költeni,azt meg végképp nem,hogy mások mit tudnak ezen szeretni.Ez van.
2016. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!