Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hány százezer magyarnak kell...

Hány százezer magyarnak kell még elmenekülnie az országból hogy végre normális megélhetése legyen annak aki dolgozik?

Figyelt kérdés

Albérletben megélni nem lehet, mert a kiadók kapzsik, nagyon éhesek.


Saját lakás nélkül egy mai fiatal meg van lőve, menekülhet Bécsbe mosogatni.


Meddig fog még ez menni?


2016. aug. 19. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok sokáig.
2016. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
ha a lakosság 50%a elmenne akkor se változna a helyzet, max annyiban, hogy a maradék 50% még több adót fizetne, illetve a cégek is kivonulnának, mert nem lenne elég profit.
2016. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Balázs menj már el egy pszichiáterhez, mert tényleg nem normális amit ezen az oldalon leművelsz...
2016. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
El lehet menni Magyarországról, itt lehet bennünket hagyni. Tessék, lehet menni, majd mi elleszünk rejtett erőforrásokkal,közmunkásokkal,nyugdíjasokkal.
2016. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég l e s z a r o m. Csak jöjjön össze valami külföldi munka és megyek a p i c s á b a innen, ha rajtam múlik örökre.

25/F

2016. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mosogatás, ládamosás, egyéb kuli meló igenis belevezet a külföldi életbe, ha az ember később is ki akar menni.

Dolgoztam Eindhoven-ben heti fizetéssel 240euró ért, és nem kellett számolgatnom mi mennyi....

Pár év után megint kimentem kicsit anyagilag rendezni magamat meg itthon a házat, akkor már Amszterdamban voltam közel 280-290 euróért. Fizettem nőket, ha kellettek, olyanokat láttam, illetve volt szerencsém kipróbálni amit itthon nem.


Szóval nyugodtan elindulhat egy fiatal ha rászánja magát és nem fél. Én kapcsolatban voltam magyar nőkkel is, és szintén vendégmunkásokkal így nem voltam elkallódva.


Azt tudom mondani hogy amíg fel kell tenni azt a kérdést hogy "Meddig fog még ez menni?" Addig az ember ingázással is összetud annyit szedni hogy itthon emberhez méltóan éljen. Nyilván nem két szintes padlófűtéses házat kell építtetni, de egy építkezést én is kihoztam, igaz 5 évembe került a tőkét összekaparni.

2016. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:

"mert a kiadók kapzsik, nagyon éhesek"


Piacról tetszett-e már hallani? Kereslet-kínálat?

2016. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!