Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezért kirúgtak?

Normális, hogy ezért kirúgtak?

Figyelt kérdés

Karbantartó voltam egy szakközépiskolánál, 1 évig. Múlt vasárnap a buszra várva egy nő elkezdett a tömeg közepén dohányozni, én közöltem vele, hogy elnézést, de zavar. "Magának mi köze hozzá?" hangzott a válasz. Én meg kicsit kiosztottam: Ez így nem illik, meg tilos is. -Nekem maga akkor sem mondja meg! Na ekkor már többen zúgolódtak a tömegben, és ezt mondtam: Hölgyem, tetszett volna kivárni a sorát, mikor osztották az észt! És már jött is a busz.


Kedden hívatott az igazgató, hogy a centrum azonnali hatállyal megszünteti a munkaviszonyomat illetlen viselkedés miatt, de ő nem tud mit tenni. Kiderült, hogy egy másik tagintézmény igazgatónőjét osztottam ki. Ugye van a szakképzési centrum, ide tartozik minden szakiskola. Ez a nő egy másik vezetője...



2016. máj. 13. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az erősebb kutya ballag a csonttal...
2016. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

... és jut kedvezőbb szaporodási feltételekhez.


Ez csak abban erősít meg engem, hogy az iskolaigazgatók nagy része bunkó, alkesz, nikotinfüggő. Mit is várunk a közszférától?

2016. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

manapság? teljesen normális.


engem azért rúgtak ki, mert koszos volt az udvar, pedig nem is az én dolgom a tisztán tartása. Mondhattam én bármit, mennem kellett.


Most voltam a cég fele, ugyanolyan koszos az udvar.... no comment. mondvacsinált indok, nem más.

2016. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez hol volt?

Melyik városban?

2016. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Kérj bocsánatot -
2016. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xswerdy ***** válasza:
85%

Ki gyakorolja a munkáltatói jogokat feléd? Ha az igazgató, akkor nem mondhat olyat, hogy nem tud mit tenni. Ha a centrum vezetője, akkor menj be hozzá.


Amúgy meg a felmondást írásba kell foglalni, amiben kell indoklásnak lennie. Ha az indoklás nem valós, bírósághoz is fordulhatsz.

2016. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Pontosan ezért ne avatkozz bele mások dolgába! Ha zavar hogy dohányzik, menj arrébb. Úgy nem bírom az ilyen kis erkölcsrendészeket.
2016. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

bocsánatot ne merj kérni az ilyen patkányoktól.


#7 buszmegállókban tilos a dohányzás. Ez nem erkölcsrendészet.

2016. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Fordulj munkajogászhoz. Vannak ingyenes jogi segélyszolgálatok (neten találhatsz ilyeneket), ahol szakszerű tanácsadást tudnak adni.
2016. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!