Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális, ha folyton a...

Az normális, ha folyton a pénz szerzési lehetőségen kattog az agyam? 17F

Figyelt kérdés

Szakközép iskolába járok, és nem tetszik a szakma amit tanulok, meg hallom, hogy apámnak is milyen nehezére esik mindig munkába mennie(persze nem tesz érte semmit, hogy változzon a helyzetén..), és én sem akarom egész életemen keresztül más szekerét tolni, ezért most azon vagyok, hogy minél több kezdő tőkém legyen mire arra kerül a sor. Külföldön dolgozok, napi 9órákat (nyári szünet alatt), ez még meg is éri, mert megfizetik, de munka mellett is, ha olyat csinálok, ami nem hasznos (esélytelen, hogy pénzt szerzek belőle), úgy érzem, hogy pazarlom az időmet, ezért az interneten keresztül is pénz szerzési lehetőségeken dolgozom.

De az normális, hogy 17 évesen ennyire érdekel a pénz?


2016. júl. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akiknek nem lényeges semmi más csak a pénz, igen.
2016. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Üdv a klubba kérdezô,csak én 30 leszek lassan.

Képes vagyok napi 10 óràkat dolgozni alvàllalkozó vagyok plusz sajàt kontót még otthon folytatom.

Aludni a sírba kell.

2016. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, de sajnos még nem találtam meg a meggazdagodás receptjét.
2016. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyen emberek, akiket csak a pénzszerzés érdekel, munkamániások.

Csak az a gond ezzel, hogy mire oda jutnának, hogy élvezzék a munkájuk gyümölcsét, megöregedtek, a túlhajszoltság és a stressz kikezdte az egészségüket.

Van egy mondás: "A pénz nagyon jó szolga, de veszélyes úr."

2016. júl. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aludni a sírba kell"


Ha így folytatod, akkor lassan odajutsz.

2016. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!