Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy egyre...

Csak én látom úgy, hogy egyre jobban hasonlít a társadalom az 1930-as évek-beli német társadalomra, csak az emberek nem merik kimondani, amit gondolnak?

Figyelt kérdés

Legalább is egyedül az interneten merik. A youtube-on ezrével lehet ezekhez hasonló megnyilvánulásokat találni


[link]


Tulajdonképpen az internet, ahol az ember igazán őszinte mer lenni, tele van ilyen véleményekkel. Nem csak a youtube, hanem rengeteg más oldal is.


2016. szept. 12. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig van egy nagy hangú kisebbség, aki elégedett, az meg nem szól semmit. Ugyanígy igaz itt is, mintha pl. valami filmet szidna pár ember. Ha például olvastál 2000 ilyen kommentet németektől, akkor is észben kell tartani, hogy bár a 2000 soknak tűnik, laknak ott 80 millióan.
2016. szept. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nemcsak te látod úgy, nyugi. A társadalom fasizálódik, egyre intoleránsabb lesz, és sodródunk egy nagy háború felé. Hogy miért nem beszélünk róla? Mert az ember szeretné elfelejteni azt, amitől fél, de nem tud rajta változtatni.

Én már megváltottam az amerikai vízumomat tíz évre, mert szerintem tíz éven belül innen mennünk kell.

De nem akarok elmenni. Az utolsó pillanatig itt maradok, mert szeretném a szülőföldemen felnevelni a gyerekeimet. De meghalni nem hagyom őket. Ha kell, megyünk. Nekem ez a Putyin f..szát szopogató illiberális Magyarország nagyon hasonlít a Hitler pucukáját birizgáló hrmincas évekbeli elődjéhez, vagy a a Sztálin vesszejét kényeztető utódjához. Egyik sem tetszik!

Amíg Magyarországon posztkomcsik és neofasiszták osztják az észt, ez nem lesz egy szabad ország. És egyre inkább nem az!

2016. szept. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Az csak egy-két beszűkült gondolkodású egyén.
2016. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem csak Te látod így:S

Asszem tavaly nyilatkozta az Anna Frank múzeum igazgatója, hogy az általános társadalmi hangulat nagyon hasonló az 1930as évekhez.. egen, sokmindent már nem is kell hozzátenni, ha tudjuk miért emel szót az Anna Frank múzeum...

2016. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!