Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ATV hogy hogy beenged...

Az ATV hogy hogy beenged jobbikosokat a médiafelületére?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Mert az "ellenségem ellensége a barátom".
2016. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Amennyiben szeretnének polkorrektt kiegyensúlyozott hirtévé lenni, akkor kénytelenek.
2016. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Korábban is beengedett jobbról szinte bárkit, csak amazok bojkottálták.
2016. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mostanában a Jobbikal puhultabban bánnak. Valószínűleg azért mert a Jobbik is a Fideszt szidja, és nekik ez kell. Illetve valahogy Vonával jól szót értenek. Illetve szerintem jó, értelmes beszélgetéseket is összehoznak pl. az egyenes beszéd műsorban.


Jobbiknak nincs média felülete, így nyilván nem válogat abban hogy hol és mikor jelenjenek meg. 0 a médiaterületük. A Jobboldaliak az m1-et nézik, ami agymosás. Komolyan mondom, 2 óra m1, s már elhiszed hogy itt minden a legnagyobb rendben van, és 1000 évben egy olyan zseni születik mint Viktor. Kár hogy a fotelből felállva nem ez tűnik a szemedbe.

2016. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled, mindig próbálják zavarba hozni, ellentmondásba keverni őket. Aztán ezeket lehet mutogatni.
2016. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Fidesz eltakarításához mindenképp összefogás kell. Ha ez megtörtént hidd el újra szétválik az ellenzék, az ATV sem hiszem, hogy jóban marad a Jobbikkal utána. A cél érdekében szerintem is félre kell tenni az ideológiát. Időzített bomba ketyeg Magyarországon.
2016. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 T-34/85 ***** válasza:
4%

Összenő, ami összetartozik.


https://www.youtube.com/watch?v=R3lC0LRQ9fs


A legszomorúbb az, hogy nagyon sok nemzeti érzelmű embert megtévesztenek.

2016. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Ennek semmi köze a politikához, az ATV-t milliókra megbüntették tudtommal, mert egy fia jobbikost sem engedtek be, 11 éven át bojkottálták a pártot, folyton lebüdösnácizták őket, enyhén szólva gyűlölik őket. Ami nem meglepő, hisz a Jobbik az egyetlen magyar, hazafias párt. Illetve állítólag megváltozott a véleményük is erről a bojkottról, rájöttek, hogy nem jár anyagi veszteséggel a dolog.
2016. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Pont ezt akartam írni én is.
2016. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!