Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a baj a demokráciába...

Mi a baj a demokráciába burkolt diktatúrával?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 17:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hazugság mint probléma? hát erről csak annyit hogy amit nem tudsz az nem fáj, illetve gondolom gyerekednek is el fogod hitetni hogy létezik a télapó nem? ha igen akkor már csak a hazugság nagyságárol beszélünk
2016. okt. 14. 15:31
 12/21 anonim ***** válasza:
#11:Csakhogy ebben az esetben egy egész ország, rendszer alapulna hazugságon. Volt már ilyen, "be is dőlt".
2016. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"hazugság mint probléma? hát erről csak annyit hogy amit nem tudsz az nem fáj,"


Az a baj, hogy az ilyen dolgok mindenkinek leesnek, maximum a külföldieket lehet hülyíteni vele.


"illetve gondolom gyerekednek is el fogod hitetni hogy létezik a télapó nem?"


Én speciel nem.


"ha igen akkor már csak a hazugság nagyságárol beszélünk"


Érdekesen eljutottál oda mindenféle érvelés nélkül, hogy egy gyereknek Télapóról mesélni ugyanolyan ártalmatlan, mint egy egész népet megvezetni a saját rendszerük működésével kapcsolatan.

2016. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, arra akartam rávilágítani hogy mindenki hazudik még te is, valószínűleg nem a télapon van a lényeg meg hogy el fogod e mondani a gyerekednek vagy sem (ez csak egy példa volt bármi másra ráhuzhatod) nem sértegetésként de ezt csak az nem látja aki kötekedni szeretne mert a lényege az volt hogy mindenki hazudik és a hazugság lehet kegyes hazugság is de mondok egy másik példát, ha a egy lány megkérdezné tőled hogy ronda e,akkor nem vágod a szemébe hogy igen mint a bűn - még ha igaz is lenne!
2016. okt. 19. 13:12
 15/21 anonim ***** válasza:
#14: Persze, mindenki hazudik. A baj akkor van, ha ezt elfogadjuk, természetesnek vesszük és nem találunk benne semmi kivetnivalót,mint például te.
2016. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
én ezt egy szóval sem állítottam és ha elolvasnád és értelmeznéd újra az előző hozzászólásomat/hozzászólásaimat értelmes ember nem vonná kétségbe...és továbbra sem a kétszínű ártó hazugságban hanem a kegyes hazugságban "nem látok semmi kivetni valót" ami között a külömbbség ég és föld, de ha neked ez egy és ugyanazt jelenti ezek után is akkor nincs miről beszélnünk.
2016. okt. 21. 10:32
 17/21 anonim ***** válasza:
#16:"A hazugság, mint probléma?". Ezt kérdezted, nem? És én erre azt mondom, hogy igen, a hazugság probléma, a politikában pedig különösen. Azt meg bármire rá lehet húzni, hogy "kegyes hazugság". Ennyi erővel bármilyen hazugságot lehetne azzal magyarázni, hogy "az emberek érdekében tettük, hiszen csak azt akartuk, hogy ne fájjon nekik az igazság". Szerinted tényleg a boldog tudatlanság a legjobb megoldás?
2016. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
még mindig nemérted vagy nem akarod érteni amit leírtam, sajnálom.
2016. okt. 23. 22:30
 19/21 Vazul1972 ***** válasza:
Hát, én sem értelek. Ilyenek írsz, hogy "amit nem tudunk, az nem fáj", stb. Akkor milyen válaszokra számítasz?
2016. okt. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez most olyan poshadt mocsár, mint az 1980-as évek közepétől volt, csak nem a komcsik uralkodnak, hanem a volt komcsik, akik elprivatizálták a saját részükre a közvagyont. Dettó ugyanaz, itt semmi sem változott, kérdezz csak rá az idősebbekre, sokan így érzik.
2016. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!