Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak, hogy itt...

Miért csodálkoznak, hogy itt tart az ország?

Figyelt kérdés

Most hogy előkerült egy gyanúsított a körúti robbantással kapcsolatban, jobban átolvastam a kommenteket, amiket a hírek alatt találhat meg az olvasó.

Ennyi fogyatékos, személyeskedő, mindenféle értelmet mellőző hozzászólást, hát az isten se basz ott.

A legtutibb:Reméli hogy azért a váltságdíjat majd kifizetik annak, aki feldobta a merénylőt.:D

Sokaknak bekavart a "szerb" vonal, amit lehozott a privátkopó. Más kb 40 hozzászóláson keresztül lovagolt a Blikk hibás alcímén. A DNS vizsgálat is sokaknak új, ahogy a szerb vonal miatt komolyan elhiszik, hogy le se írom inkább.

A legjobb, hogy mindenki jobban tud mindent.Vagy vannak a hülyék, akik képtelenek szöveget értelmezni, aztán meg igazi nyomozónak érzik magukat, mert ellentmondást fedeztek fel.

100-ból 99 hozzászólás ilyen.

Hihetetlen, hogy mennyi ostoba van, egyszerűen beszarás.

Véletlenül rákattintottam Csonka Pici arcával foglalkozó cikkré, hát az is amit kapott, nem is értem hogy nem törölték.

Aztán ezek az emberek mennek szavazni meg osztják az észt.


2016. okt. 19. 22:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam egyébként ilyenekkel foglalkozni, nagyjából értelmes emberekkel vagyok körbevéve, de ez most berakta a kaput. Mindenhol ilyen kommentek, Indextől-Kurucig, 444, Blikk, Origo stb.
2016. okt. 19. 22:59
 2/12 anonim ***** válasza:
A fajtisztaság magyar sajátosság.
2016. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy szólok, ha már felhoztad, hogy akad köztük roma is, bőven.
2016. okt. 19. 23:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik annyira buták hogy fogalmuk sincs az egészről, csak mindenféle fiktív hírekkel foglalkozó oldal dumáját képesek elhinni amik nem igen fedik a valóságot, és bebeszélik maguknak hogy ők mennyire tudnak mindent.


Nekem van egy ilyen barátom aki képes mindent elhinni meg olyanokat állít amiknek semmi köze a valósághoz. Olyan ismerősöm is van aki egy burokban él szinte, nem is dolgozik, anyjáék tartják el, aztán amikor havonta egyszer megunja a számítógépes játékokat és felmegy pár értelmes híroldalra vagy kimozdul a külvilágba akkor tudatosul benne hogy mi van itt tulajdonképpen.


Ő szavazni is úgy ment el hogy azt se tudta mi van, csak ment szavazott és ennyi.


Amikor voltak a terrortámadások azokról is akkor beszélt amikor már kezdett lecsengeni a téma. Nagy ritkán ha kimozdul velünk teljesen elvan maradva mindennel és csak les amikor beszélünk dolgokról, meg sokszor akar valami okosságot mondani, de nem sikerül.

2016. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt "birom" amikor az embereknek annyira más a világképük, hogy szinte már szektásodnak. Egyébként részben ezért az igazság egy nagyon sokrétű dolog. Nem létezik olyan isten aki mindig mindenben teljes lefedéssel igazat mond.
2016. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Közben láttam a gyanúsított Facebook profilját.

Le se lehetne tagadni, arc, testtartás stimmel.

Ezt mondjuk azoknak, akik a népszavazással hozták össze a robbantást, elég nehéz lesz kimagyarázni.

Látszik, hogy egy antiszoc egyén...

2016. okt. 19. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül Kérdező, egy kis pénzzel minden megoldható. Van az az ár, amiért az ember elvállal ilyet is.
2016. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze, ez csak így megy:D
2016. okt. 20. 00:08
 9/12 anonim ***** válasza:

" Van az az ár, amiért az ember elvállal ilyet is."


Igen és ehhez a volt karmacsi polgármester fia kellett.

Még mindig tolják a hülyeségüket :)

Nem tudják elfogadni, hogy miújság.

Eddig az volt a bajuk, hogy nem volt meg, most meg azért sírnak, mert meg van.

Az Index mondjuk jól pofáraesett, pont tegnap? hoztak le egy gúnyolódó cikket, nem kicsit ráfutottak.

2016. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1:04, nem lep meg :D azon a legalja hulladék oldalon nívós, értelmes cikket én még nem olvastam. Hát most ráfaragtak.
2016. okt. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!