Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak, hogy itt...

Miért csodálkoznak, hogy itt tart az ország?

Figyelt kérdés

Most hogy előkerült egy gyanúsított a körúti robbantással kapcsolatban, jobban átolvastam a kommenteket, amiket a hírek alatt találhat meg az olvasó.

Ennyi fogyatékos, személyeskedő, mindenféle értelmet mellőző hozzászólást, hát az isten se basz ott.

A legtutibb:Reméli hogy azért a váltságdíjat majd kifizetik annak, aki feldobta a merénylőt.:D

Sokaknak bekavart a "szerb" vonal, amit lehozott a privátkopó. Más kb 40 hozzászóláson keresztül lovagolt a Blikk hibás alcímén. A DNS vizsgálat is sokaknak új, ahogy a szerb vonal miatt komolyan elhiszik, hogy le se írom inkább.

A legjobb, hogy mindenki jobban tud mindent.Vagy vannak a hülyék, akik képtelenek szöveget értelmezni, aztán meg igazi nyomozónak érzik magukat, mert ellentmondást fedeztek fel.

100-ból 99 hozzászólás ilyen.

Hihetetlen, hogy mennyi ostoba van, egyszerűen beszarás.

Véletlenül rákattintottam Csonka Pici arcával foglalkozó cikkré, hát az is amit kapott, nem is értem hogy nem törölték.

Aztán ezek az emberek mennek szavazni meg osztják az észt.


2016. okt. 19. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem újdonság, hogy tele van az ország tökhülye, nagypofájú emberekkel, akik az Univerzum

Középpontjának hiszik saját magukat.


Én ezért is jöttem el tőletek.

2016. okt. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor Te csak hallgasd azt a sok diplomás, meg doktorált okostojást a TV-ben! A Puzsért, a Nógrádi Gyuri bácsit, vagy egy harmadikat - egy akadémikust, vagy egy professzor emeritust - amelyikhez gusztusod van - azok majd megmondják Neked a tittifrankót! Édes, drága barátom!

Ha pedig a kommentek bosszantanak, akkor ne olvasd el őket! Nem kötelező. - Próbáld csak ugyanezt megtenni a számlákkal, meg a határozatokkal!

2016. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!