Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Nasa tényleg azért halasztga...

A Nasa tényleg azért halasztgatja a Mars utazást, mert az ottani régi civilizáció romjait kell valahogy még eltüntetni, hogy ne legyen hasonló bakik sorozat mint a holdra szállásnál?

Figyelt kérdés

Volt azon a bolygón egy másik civilizáció, most már egyre több tudós is kiáll ez mellett.

laikusoknak elég beütni a gugliba mars anomalies, és kiadja a képeket, amiket az űrszondák, és a mars járó robotok csináltak, szerintem ezeket már direkt nem akarta a Nasa retusálni, hogy legyen aminek lennie kell, derüljön ki az igazság.

A szkeptikus társadalom majd úgyis a végsőkig hangoztatni fogja az ellenkezőjét, sokan meg úgy is nekik fognak hinni, pedig ott vannak az emberek előtt a bizonyítékok,amit a robotok visszaküldtek képeket.

Szabályos négyszög alakú tárgyak, csontvázak, meg piramisok, mint a gízai piramisok.



#titoknincstöbbé
2016. nov. 10. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
26%
Onnan tudod, hogy a NASA hazudik, hogy állít valamit:D
2016. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
62%
Kérnék mindenkit mutassa be ezt a kérdést mikor felmerül egy beszélgetésben (lényegtelen, hogy kikkel beszélget) miért rosszak a kábítószerek. Köszönöm!
2016. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 Mojjo ***** válasza:
57%
@32: [link]
2016. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 Wadmalac ***** válasza:
71%

Látom, hogy a konyhapolitikusok is mejgelentek a tudomány rovatban pártállástól függően pontozni. Hiányoztatok, mit mondjak.

Az orbánozó, stadionozó mániákusoknak jelzem, érdemes lenne utánanézni, mennyire is részesei vagyunk az ESA kutatásainak. Nagyon is. Nincsen ellopva tőlük a pénz stadionra.

ba-rom-ság.


Egyáltalán, a magyar kutatásfejlesztés ott van Európa élmezőnyében.

[link]

2016. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
32%

Végigolvastam a válaszokat, és egy dolgot tudtam leszűrni.

Ez a 2sü nevű felhasználó nagyon nagyon ostoba. :)

2016. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
41%

Ezért kár volt 35, mármint kár volt megtanulnod olvasni.

-

2016. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
12%
Ha valakinek itt a Gyakori kérdések oldalán jár a zöldkéz, akkor az a 35-nek, hogy végigolvasta az összes választ eme nagyszerű kérdésnél.
2016. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 Wadmalac ***** válasza:
65%

"Végigolvastam a válaszokat, és egy dolgot tudtam leszűrni.

Ez a 2sü nevű felhasználó nagyon nagyon ostoba. :)"

Kíváncsi lenék, milyen saját intelligenciaszint kellett ehhez a megállapításhoz.

Mert gyanítom, hogy már a bölcsőben cumit köpködve is okosabb volt annál, hogy például egy ilyen megállapítást tegyen, mint ez volt.

Szerintem ez a leszólás most kábé olyan volt, mint amikor a hangya kétszáz méterről meglát egy elefántot és azt mondja, nicsak, milyen kis mitugrász.


Nos, kedves kommentelő, ez az elefánt nem kicsi. Csak ahonnan te nézni tudod, esélyed nincs látni, mekkora.

2016. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
19%
#37:D:D:D - vergődik itt a kérdés a tudományból az ezotérián át a politikába, de talán a humorban lenne a helye - mert hát van gyenge humor is...
2016. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 Wadmalac ***** válasza:
66%

"Azért ezt a kocka alakú Marson lévő tárgyat(vagy kitudja mi lehet),amit a marsjáró robot fényképezett, nem lehet másnak nézni, mint egy kockának."


Persze. Teljesen igazad van. A természet képtelen szabályos alakzatokat formálni. Csak a lumbulábi meg krixkraxi reptoidok csinálnak ilyet.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Elég volt?

2016. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!