Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberális gondolkodásúak...

A liberális gondolkodásúak nem bírnak veszíteni? Miért nem lehet elismerni hogy egyre több országban egyre kevesebben támogatják a liberális eszméket?

Figyelt kérdés
A vereséget illik elismerni. Ha vesztenek a liberális eszmék Lenygyelországban háborog fél Európa. Ha az Usában akkor a fél világ . Már ajvékolnak Ausztriában a decemberi szavazás miatt mert vesztüket érzik.
2016. nov. 11. 08:44
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Viszont robbanto terrorista van a magyarok kozott is. Akkor meg?


A ciganyokat azert hoztam fel, hogy legyen egy vilagos es ertheto pelda arra hogy mi a baj a dumaddal. Persze erted te is, csak most nekialltal tekeregni mint egy giliszta.


En azt nem ertem hogy mi a tokomert nem birtok kiallni es azt mondani: igen, en rasszista vagyok, utalom a ciganyokat meg az arabokat. Vagy: igen, en antiszemita vagyok mert utalom a zsidokat. Vagy: igen, en naci vagyok, mert ezeket legszivesebben a Dunaba lonem.


Erre nekialltok magyarazgatni, hogy hat ti nem is azt mondjatok, es 1-2% es kulonben is.


Novesszetek mar vegre gerincet.

2016. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

"pont 1-2%-al több, mint a magyarok között"


Igen. És? Akkor szerinted fogadjuk el hogy ez így rendben van. Te tudod. ma 16:20 Te meg látod már megint hazugságokat adsz a számba. (Viszont robbanto terrorista van a magyarok kozott is. Akkor meg? ) Persze van. Csak kár hogy eddig végig öngyilkos merénylőkről volt szó , és mivel nem tudod ész érvekkel cáfolni amit írtam előjössz egy teljesen más dologgal aminek semmi köze az eddigiekhez. Miért teszed ezt megmondanád ? Egy szóval nem álltalánosítottam az eddigi írásaimban hogy minden arab cigány zsidó rossz ezt csak te szeretnéd kimondatni velem. Miután az ész érvekből kifogysz jön a jól megszokott magyarázat mindenki nácirasszistafajgyűlölő.

2016. nov. 11. 16:33
 43/46 anonim ***** válasza:

Mert egyszeruen mas ertelme nincs annak, hogy te minden aron kozolni akarod hogy az arabok kozott vannak ongyilkos robbantok. Most is tekeregsz, hogy te nem is akarsz ezzel semmi mast mondani, pusztan tenyeket kozolsz. Kommunikalni viszont azert szokott az ember, hogy valamit kozoljon a masikkal, tenyeket meg onmagaban nem kell, mert azokat mindenki ismeri.


Szoval megis mi a tokomert akarnad te kozolni hogy az arabok kozott vannak ongyilkos robbantok azon kivul, hogy az arabok szerinted ilyenek meg olyanok?


Mondom, gerinc.

2016. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Ne fárassz már
2016. nov. 12. 00:31
 45/46 anonim ***** válasza:
Elég régóta így megy ez mindenhol, az USA-ban is. Egyszer liberális nyer, aztán konzi, aztán megint konzi majd újra liberális aztán megint liberális....miért kellene temetni bármilyen eszmét, csak mert most Trump nyert, tegyük hozzá baromi szorosan és tényleg csak a spec amerikai rendszerben? Benne egyébként sem a beállítottsága a megrendítő, kár ezt erőltetni, hanem a parasztsága az egyedülálló, ilyen emberre sem liberális sem konzi oldalon példa nem volt még.
2016. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Trump egy faragatlan tuskó, ha liberális lenne akkor is azt írnám. Csak az iskolázatlan parasztok (redneck) választották meg, akiket Obamának sikerült megnyerni, Hillary-nek valamiért nem. Azért hőbörögnek mert egy politikához nem értő celeb lett az elnök.
2017. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!