Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megint lesz balhé huszonharmad...

Megint lesz balhé huszonharmadikán?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Reméljük nem, mert kezd kicsit szánalmas lenni, hogy a külföldi híradókba csak azzal tudunk bekerülni, hogy Molotov-koktélokat dobálunk, hogy harckocsival járkálunk, székházt gyújtogatunk, és mert annyira fasza vagyok, nekimegyek a rendőrnek is! Nem unják még? Semmit nem értek el vele, ha nem jöttetek még rá! Nem fog lemondani senki, semmiről és jól is teszi. Arra, hogy kormányt válts egy mód van! El kell menni szavazni!
2008. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

a kérdező nem írta, hogy ő akarna balhézni, vagy valaha is balhézott volna - ezért az előttem szóló (és lepontozott) válaszoló helytelenül használta válaszában a többes szám második személyt, de ettől eltekintve maximálisan igaza van.

elég már a balhékból!

2008. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok balhézni, nyugalmat, békességet szeretnék az egész országnak!
2008. okt. 5. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az első hozzászóló teljesen helyesen használta a T/2-t, ugyanis vehetjük a hozzászólása második felét egyfajta kiáltványnak ami megszólít minden egyes olvasót akik ebbe a csoportba tartoznak.

Egyébként meg egyetértek vele. Remélem nem lesz balhé. Szégyenlem hogy ilyen emberek egyátalán egy országban élnek velem és magyarnak vallják magukat.

2008. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

A havi fizetésembe mernék fogadni, hogy lesz.

Aki barom, az barom marad, még akkor is, ha kinevezi magát magyarnak.

2008. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Én is arra tippelek, hogy lesz :(((

De miért nem tudja a magyar ember a nemtetszését kinyilvánítani kulturáltan? Gyűjtsünk aláírást, vagy mittudomén, de rongálni minek kell?

2008. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
biztos lesz. én azt utálom benne a legjobban, hogy ezek a nagy hazafik,hazafiasságukban rongálnak, autókat gyújtogatnak és eközben a "nagy hazafiasságukban" megfeledkeznek arról,hogy magyarok autóit, vagyonait, magyar utcákat tesznek tönkre - és arról is megfeledkeznek,hogy ezek rendbetételét mi mindannyian fizetjük vissza...
2008. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

LESZ balhé, én is erre tenném az ikszet. SAJNOS :S

(és szégyellem hogy magyar vagyok)

2008. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért azt ne szégyelld, hogy magyar vagy, normálisan gondolkodó magyar vagy, és ez nagy különbség! Én sem szeretem a balhézást, már csak koromból adódóan is. Ma van az Aradi vértanúk kivégzésének évfordulója, sokat szenvedett nemzetünknek egy kis megbékélésre is szüksége lenne nem csak a rumlira!
2008. okt. 6. 13:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Apja faszát a sok idióta agymosott indexen felnőtt szarnak. Ha balhé lesz, az két ok miatt lesz: az agyatlan barmok és a rendőrök miatt. Ami azért már gáz. A barmokat lehetne kezelni. Miért kell az ártatlanokat is lőni? Na AKKOR lesz igazi balhé, mert ha meglövik a gyerekemet, akkor kurva ideges leszek.


Amúgy sikerült már elérni bármit aláírásgyűjtéssel vagy bármiféle békés megmozdulással? Kurvaországban? Én szeretem, hogy magyar vagyok, akik vezetik az országot, azok viszont nem azok...

2008. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!