Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Állítólag megint szervezkednek...

Állítólag megint szervezkednek az emberek. Szerintetek lesznek zavargások Márc.15. én?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
53%
Százan a sajtószabadság ellen? Vagy -ért?
2011. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Mivel most a főszervező van hatalmon.
2011. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
68%
Mit megint? 2006-ban nem volt szervezés. A HírTV órákon keresztül nyomta az őszödi beszédet szeptember 17-én, és az erre felháborodott tömeg összegyűlt a Kossuth téren. Ez még a bíróság szerint is teljesen spontán volt (az már külön röhej, hogy a spontán tüntetés szervezését ugyanez a bíróság Toroczkai nyakába varrta...), senki sem szervezte.
2011. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
17%
Nem hiszem mert ha a Jobbikosok vagy gárdisták mennének akkor a rendőrök 2 perc alatt olyan nagy számba mennének ki, hogy fingani se lehetne egy egészségeset..:D Ráadásul elvileg az ország 2/3 része megválasztotta a kormányt..minek kéne zúgolódni? Komolyra fordítva a szót! Nem! Emlékezzünk meg méltósággal a 48'-as hősökről:) Menjünk máskor tüntetni..De ezt most én is szeretném nyugalomban megünnepelni:)
2011. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
67%
egy forradalmat hogy lehet békében megünnepelni? egy olyan forradalmat, amikor a magyarság egyhangúan változásokat akart? szerintem márpedig ideális a tüntetés. a sok liberális meg proli pedig maradjon otthon a foteljében ahogy szokott, ha nem tetszik. mellesleg!: 15-én nem lesz tüntetés úgy tudom a Jobbik szervezésében SEM, ahogy máshol sem, nagygyűlés lesz agyatlanok! zavargások, ez pontosan mit takar? szerintem a homofelvonulás 5ször nagyobb zavargás, mint egy Jobbik-program. én ott leszek, mert szimpatizálok velük. mindenki a maga portája előtt seperjen. ha nem tetszik, menj el lmp-nagygyűlésre (ahol egyébként 10-ed annyian sincsenek) :)
2011. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit off, de a kis kétharmadosnak üzenném, hogy számoljon kicsit utána: a szavazattal rendelkező állampolgároknak csak az egyharmada szavazott a Fideszre. Másik egyharmad a többi pártra szavazott, az utolsó harmad pedig otthon maradt.
2011. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha valami békés megmozdulás lesz, akkor az első sorban ott leszek. Direkt keresni fogom az ilyen csoportosulásokat. Sőt, ha valaki tud ilyenről, az meg is írhatja!
2011. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%
tavaly elég békés volt úgy emlékszem, bár nem tudtam sokáig maradni. 15-én deák tér, gondolom 3 óra körül kezdődik.
2011. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
17%

"A csőcseléket nem zárták börtönbe 2006-ban. Ideje,hogy újra szétverjék a fővárost,hogy lássák Orbán mit csinál velük."



Osz neked nem tűnt föl, hogy Orbán vót a csőcselék?

2011. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

22:21


Zavargás alatt azt értem,hogy az eredetileg megemlékezésnek induló programból békés és/vagy nem békés tüntetés alakul ki.

2011. márc. 5. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!