Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik korszak volt a legrossz...

Melyik korszak volt a legrosszabb a világon?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 13:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk abban, hogy mindenki nagyon gyorsan meghalt, és egymást is leöltük.
2016. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 mannnocska ***** válasza:
100%

Mondjuk hogy ki voltál téve a vadállatoknak, a szomszéd törzsnek, a hidegnek, a betegségeknek, járványoknak, éhezésnek, az esőnek, a szárazságnak, meg úgy általában véve mindennek aminek lehetett.


A gyengék elhullottak, az erősek túléltek. A mai emberek 95%-a meghalna egy ilyen környezetben fél éven belül (velük az élen én :D )


Ahogy fejlődött az emberiség, úgy lett kényelmesebb, védettebb. Utána már csak a háborúk, éhínség, meg esetleg a járványok voltak közvetlen veszélyesek az életedre. Persze az is szr lehetett ha rabszolgának születsz.


De erről én vitát nem nyitok egy bölcsésszel sem, ez a személyes véleményem az ÉN szempontjaim szerint. Ha vitázni akar vki ilyen hülyeségről, akkor forduljon az érveivel a hozzá található legközelebb lévő falhoz.

2016. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

10:

Akartam válaszolni, de a 11 és 12-es is megtette és a lényeget elmondták. (Köszi!)

2016. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is minél régebben, nem véletlenül volt az átlagéletkor nagyon alacsony régen. Más szempontból a 20. század (kommunizmus, népirtások, háborúk, világháborúk, gazdasági válságok, liberalizmus, spanyol nátha) és a 14. század a pestisjárvány miatt. Illetve esetleg korábban voltak nehéz időszakok, pár százezer éve, ill. több nagy kihalási időszak is volt, volt, hogy a fajok 90%-a kihalt.
2016. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Szerintem ezt úgy kellene értelmezni, hogy amiben az emberek nem szerettek élni. Vagyis 90%-ban utálták, mint a szrt.

2016. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amiket te leírtál korok, még azokkal is cserélt volna az emberek 90%-a, ha nem az őskorban kellett volna élnie.
2016. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 KecskeShajt újra! ***** válasza:

A XX. század, még dal is van róla:

https://www.youtube.com/watch?v=GNCjODTQoH4

2016. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem értem mit értetlenkednek itt egyesek,szerintem érthető a kérdés viszont nehezen megválaszolható


Ha visszatekintünk a múltba akkor tényleg csak annyit láthatunk hogy szar volt az egész.Nagyon nehéz megmondani hogy melyik volt a legrosszabb korszak,mert amióta létezik az ember azóta másról sem szól az életük csak a háborúkról és gyilkolászásról.Olyanról hogy emberi jogok nem is lehetett hallani sokáig


Én úgy gondolom hogy a II világháború után kezdődtek el javulni a dolgok.Kevesebb háború van és úgymond valamennyire "szabadnak" is mondhatja magát az ember.Elmegy dolgozni és utána azt csinálhat amit akar.Nem pedig katonaként kell háborúba mennie vagy pedig civilként menekülni a háború elől,tehát most ahhoz képest lehet is élvezni az életet nem úgy mint régen


Szóval az én válaszom az hogy a II világháború előtti korszak volt a legrosszabb a világom ami egy eléggé széles időintervallum de végülis ugyanarról szólt minden,háborúk és gyilkolászások szinte mindenhol

2016. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha az emberek szemszögéből nézzük, akkor az egyik jégkorszak (nem az utolsó) idején lecsökkent az emberiség létszáma pár ezer főre. Ezért tudják a genetikusok kb 4 ősanyára visszavezetni az összes mai embert. Na ez egy elég tré időszak lehetett. A földi élővilág szempontjából volt két olyan globális kihalás, amikor az összes faj 90% megsemmisült. Na ez is elég kemény lehetett. A Föld szempontjából az,amikor kb 3,5 milliárd éve egy Hold méretű bolygóval összeütközött.

Ha a születés fáj, akkor az ősrobbanás elég fájdalmas lehetett...

Ha egy egyén szempontjából nézzük a dolgot, akkor teljesen értelmezhetetlen, mert a legnagyobb sz.arban is egyeseknek feltűnően jól menta szekér, és a legnagyobb jólétben is mindig akadt akinek semmi nem jött össze.

2016. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Volt pár "rossz korszak" amióta az ember él a földön.

2016. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!