Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon is megy a...

Magyarországon is megy a történelem hamisítás?

Figyelt kérdés

Láttam egy műsort a tv-ben az a címe hogy On the spot.

A híres zsidó országban Izraelben forgattak. Egy helyi zsidó történelem tanárnőtől kérdezgették hogy tanulnak-e a Hitlerről és a 2. vh-ról.

(Mi mást kérdezne egy zsidótól)

Náluk hivatalosan nem tanítanak olyat, hogy a Hitler zsidókat ölt. Ők nem is hallottak arról a 6milliárd kiírtott emberről...

Ehhez képest itt Magyarországon pl tegnap láttam egy csapat fiatalat (14-15 évesek) A legnagyobb hangú éppen azt kiabálta, hogy mennyire gyűlöli a "retkes zsidókat"

Látott már ez a gyerek zsidót? Nem

Tudja mi az a zsidó? Nem

De azért kiírtaná őket? Igen


Szóval röviden, a zsidók pont l@@@@ják a holo-t, a Magyarok meg jól elvannak ezzel egész életükben hogy szemét zsidó, szemét Orbán viktor stb.


Nem rasszista kérdés nem kell töröltetni!



2016. nov. 26. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

# 8/10 Időpont ma 13:06


Jelen pillanatban 7 milliárd fölött vagyunk, jócskán.


Rasszistának meg valóban nem rasszista, de hogy értelmetlen, az hótziher.

2016. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Direkt írtam 6milliárdot mert szerintem a 6millió is el van túlozva.


Utolsó: Miért értelmetlen a kérdés? Itt a gyk-n írták hogy a románok meg a szlovákok is teljesen máshogy adják elő.

2016. nov. 26. 16:19
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Direkt írtam 6milliárdot mert szerintem a 6millió is el van túlozva. "


Akkor kezdj neki a kutatásnak és bizonyítsd be, viszont annyi a jelenleg becsült zsidó származású áldozatok száma.

Az, hogy te ezt nem hiszed el az még mindig nem történelem hamisítás.

"Láttam egy műsort a tv-ben az a címe hogy On the spot."

Melyik adón adták, mert érdekelne az a rész, hiszen én tudtommal 1 részt forgattak Izraelben, én azt megnéztem és abban nem hangzott el semmi olyan, amit te említettél.

2016. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"6milliárd? Nincs annyi ember a földön."

[link]

2016. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Spektrumon adták valamelyik éjszaka.

Nem tudom melyiket nézted, van benne egy zsidó nő akinek horogkeresztes a füllbevalója és megkérdezték tőle, hogy miaz.

Szerintem abban van amikor a gázai övezetről forgattak de nem biztos.

2016. nov. 26. 19:41
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem tudom melyiket nézted, van benne egy zsidó nő akinek horogkeresztes a füllbevalója és megkérdezték tőle, hogy miaz."


"Náluk hivatalosan nem tanítanak olyat, hogy a Hitler zsidókat ölt. Ők nem is hallottak arról..."


Te szerintem nagyon fáradt lehettél akkor és valamit nagyon elnéztél.


Egyébként van swastikás kippa. Eredetileg ,ha úgy nézzük a zsidóságba is megjelenik ez a jelkép (mint a paradicsom jelképe) ,de amióta...na szóval tudjuk. Azóta senki sem használja.


[link]


Ma szinte senki sem venne fel ilyet.


A másik mondat pedig no comment...


De mondom ,szerintem fáradt lehettél.


Ami pedig a gyereket jelenti. Sokan "zsidóznak" az utcán. De ,ha egy zsidó nekik megy ,akkor ne lepődjenek meg. Mondjuk ilyenről még nem hallottam...

2016. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ui.: Na jó ,azért a "sokan" az túlzás ,bár hát mihez képest. Alapból nem kellene gyűlöletnek lenni semelyik nép ellen.
2016. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kerdezo, te valamit nagyon felreertettel, vagy a forditas volt hibas.

Izraelben minden evben van egy emleknap. Ilyenkor az egesz orszagban megszolalnak a szirenak, ket percig szolnak. Az emberek pedig megallnak epp ott, ahol vannak, az autokat megallitjal, es kiszallnak, es allnak a kocsi mellett mindaddig, amig zugnak a szirenak.


Tehat olyan nincs, hogy nem hallottak a SOA-rol. Ivritul SOÁ a neve.

2016. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!