Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha szavazni kellene hogy...

Ha szavazni kellene hogy megszüntessék Paksot vagy ne mit szavaznátok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 09:56
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Akkor a 14-es az írása legvégén tévedett a zöldekkel kapcsolatban?
2016. dec. 5. 13:56
 32/51 A kérdező kommentje:
29-es én nem akarom bezáratni Paksot.
2016. dec. 5. 13:56
 33/51 anonim ***** válasza:
96%

Akkor jó.

A válaszokat végignézve, senki más sem akarja.

2016. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező vagy ült bolond, vagy halvány lila sejtése sincs arról, amiről hadovál. Harmadik alternatíva: politikus.


Drága kérdező! Mondj egyetlen olyan energiaforrást, amelyet mi magunk tudunk hasznosítani! Magyar az energiahordozó, magyar mérnökök magyar fejlesztése a hasznosításához használt minden eszköz, azok összes alkotóeleme, minden-minden.

Mert ha pl. szélerőmű is jó lenne, a vezetékekhez szükséges fémet nem tudjuk saját ércből előállítani. Mársi függünk valakitől.


De miért állnánk meg a függetlenedésben az atomerőműnél!

Legyel ezentúl televízió helyett magyar tehénbőrből készüld dob, amit a kisbíró püföl. De nem ám valami jöttment, hanem olyan kisbíró, amelyik a vérszerződésig bizonyítani tudja, hogy minden őse magyar.

Ne legyen telefon sem, villamos, troli, számítógép, paprika, paradicsom stb. Szóval semmi, ami nem magyar földből van, nem magyar elme eszelte ki, nem magyar ember gyártja, s nem magyar gazember zsebébe vándorol annak haszna.

2016. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
3%
Zárni befele azonnali hatállyal!
2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

34-es olvass figyelmesebben. Ép azt írtam, hogy kereskedjünk, ami másnak van azt vásároljuk. De a függőség kölcsönös legyen, ne egyoldalú mint most.

Pont ez a minden magyar megoldás lenne a rossz amit felhoztál példának, mert ez elszigetel, s kiszolgáltatottá (függővé) tesz.

2016. dec. 5. 15:34
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen egyoldalú? Jó. Pl. függünk a NATO-tól. Megvéd minket. Kölcsönösségi alapon mi is védjük meg a NATO-t. Ökölrázással?
2016. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értelmezted azt amit írtam...
2016. dec. 5. 15:40
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2016. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

"Kölcsönösségi alapon mi is védjük meg a NATO-t. Ökölrázással?"


Ezzel a mondatattal teljesen ellentéteset írtam. Ha értelmezted volna akkor ez a kérdés fel se merült volna benned.

2016. dec. 5. 15:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!