Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg bezáratják vasárnapra...

Tényleg bezáratják vasárnapra az üzleteket? Pont most olvastam, hogy a Központi okmányiroda szombat-vasárnap is nyitva lesz, viszont napok óta megint arról cikkeznek, hogy a boltokat bezáratják vasárnapra. Hol itt a logika?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 2. 07:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
11:08 - Németországban MEGFIZETIK a munkát és rendes munkaidő van, és VAN IDŐ máskor bevásárolni. Magyarországon egy ember, hogy megéljen, 2 munkát kell, hogy vállaljon, ha nem valami protekciós izé, akit anyu-apu benyomott valahova, vagy jól feküdt a főnöknek...
2010. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
14:33 - Ha nem tetszik, dolgozz máshol, én majd megyek helyetted hétvégén, és megkapom a fizetésedet azokra a napokra, jól jönne.
2010. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

14.33:Megint nagy hülyeséget írtál....

Szombathely pl arról kapta a nevét,hogy szombaton tartották a vásárt....meg még van egy halom helység,aminek a nevében különböző napok vannak,na legtöbbjének a vásárnapra utal ez.

Tényleg igaza van a Jobbiknak,ideje lenne magyar történelmet tanítani.

2010. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%
Akinek nem tetszik a hétvégi munka, ne vállalja el, legalább lesz hely a hozzám hasonlóknak dolgozni. Így nem vesznek fel, mert túlképzett vagyok, és van más, aki megfelelően alulképzettként elvállalja. Kell a pénz, akinek nem kell, az menjen máshova dolgozni. Az orvos se mondhatja, hogy nem dolgozik hétvégén, hadd vérezzen el a beteg, vagy ne merjen valaki szülni, a gyerek ne akarjon világra jönni hétvégén. A tűzoltó is mondja azt, hogy hadd égjen le a ház? Mindnek van családja, azt a napot ki kell adni máskor, ahol nem adják ki, ki kell fizetni, ahol ez sincs, azt jelenteni kell, erre van az OMMF, csak a magyar munkavállalók néhány kivétellel beszarik...
2010. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

14:33

Te csak örülnél ha az én kezeim közé kerülnél:-)) Olyan okos vagy csak a lényeget nem értetted. ÉN is szeretném a családommal tölteni a vasárnapot. Akkor vasárnap mindenki haljon meg? Pl. sokszor van hogy szombat 12 órában dolgozol meg pénteken is akkor mikor vásároljak nagyokos?

Jobb ha visszamész a napszámaba...

2010. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

12.58:Ki van zárva,csupán magánorvosokhoz járok....Pont a hozzád hasonlók miatt.


Miért hétfőn,kedden,szerdán,csütörtökön nem tudsz bevásárolni?

Azon nem csodálkozom,hogy ilyen stílussal csupán egy macskával élsz együtt,azt meg ugye nem lehet elküldeni bevásárolni.

Kösz ,már nem járok napszámba,régen volt eset rá,nem szégyenlettem sose a munkát(így a volt osztálytársaimnál többre sikerült vinni-ők az "nemazérttanultam"-ból,én munkából óhajtottam megélni...)

Tudod mit felveszlek szőlőt kapálni napszámba,ígérem hétvégén nem kell jönnöd.

2010. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%

:-DD

Tényleg nagyon hülye vagy:-)

Költsd csak a pénzed a magándokira az is kontár:-))

2010. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!