Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Németországban ennyire rossz...

Németországban ennyire rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés

A nőknek külön parkolóhely van a bejáratoknál, hogy ne kelljen sokat sétálniuk.

Ez most valami vicc?


2016. nov. 25. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
NEM, ez nem a közbiztonság, hanem csak az, hogy a nök nem szeretnek éjjel egyedül a sötétben mászkálni. (Márcsak azért is, mert ha NETÁN valaki meg akarna egy nöt támadni, az a sötét sarkot választja ki, nem pedig a jól kivilágítottat.
2016. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Gugu Gabor ***** válasza:
Ide igazából valami feminista felháborodást tudnék elképzelni, nem tudom mi köze van a közbiztonsághoz.
2016. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, és ez nem új dolog, már legaabb 10-15 éve van ilyen a nagyobb parkolóházakban.
2016. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Pfffff:D

Ha bűncselekmény megelőzés a cél, akkor annak van köze a közbiztonsághoz.

Ezek szerint nem megfelelő.

Eszembe nem jutna a helyi Penny Market parkolóban létesíteni ilyet, "Mert bármikor megtámadhatják" vagy mert "sötét van", főleg, hogy nincs korlátozás, nem csak este állhatnak oda.

2016. nov. 25. 09:25
 5/17 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb a kozbiztonsag mint Magyarorszagon.


Amugy nem jellemzo Nemetorszagra a noi parkolohely, inkabb az USAra. En pl. nem is emlekszem hogy lattam volna ilyesmit pedig 10 eve itt elek.

2016. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
NEM PEny parkolók azok, amik szóba jöhetnek, hanem a sok szintes parkolóházak, ahól akár egy órát is mászkálhatsz, mire valakivel találkozol, és amik azért csak annyira vannak kivilágítva, hoyg az autó tudjanak ki-be parkolni.
2016. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#4: Pedig nem hülyeség ez. A legtöbb nemi erőszak, alighanem esti, éjjeli órákban történik és nem "fényes nappal".
2016. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#4:Mondjuk, amúgyis könnyebb célpontnak számítanak a nők, feminizmus ide, vagy oda. Nálunk is olvashattál elég nőket ért erőszakról, gyilkosságról, akár csak az elmúlt egy évben.
2016. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 mannnocska ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor valószínűleg valami kamu feminista statisztika az alapja.


Viszont én azt mondom, hogy ha ez azt eredményezi, hogy évente akár csak 1 nővel is kevesebbet erőszakolnak meg, akkor hajrá! A feminizmus mai képviselete eléggé elrugaszkodott sok tekintetben a valóságtól, de ha effektív intézkedés történik ami megóvhat valakit a bajtól akkor én támogatom speciel.


biztos szélesebbek is a női parkolóhelyek (szexista p'o'cs)

2016. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van ilyen, nem is új dolog. Most néztem utána a hátterének, én eleddig azt hittem, ezek szélesebb placcok, mert a hölgyek általában bénábban parkolnak vagy hasonló.


Amellett megette a fene, ha már ezzel kell javítani a nők biztonságát, ne vicceljünk már!


A közbiztonságot úgy lehet javítani, ha nem engednek be a friccek tücsköt - bogarat az országba a bűnözőket meg összeszedik és lecsukják.

2016. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!