Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi értelme van eltörölni az...

Mi értelme van eltörölni az óraátállitást?

Figyelt kérdés
Azzal van a jobbik h tovább lenne világos..és??A napfényes órák,számárol nem tudnak törvényt hozni...Januárba 9-ig lenne sötét,a kisgyerekek ovodába,iskolába dög sötétbe mennének és az első orán is sötét lenne.És aki szeret világosba,napfényes reggelre ébredni,arra se gondolnak??Nagyon nagyon megutáltam a jobbikot pedig rájuk akartam szavazni

2016. nov. 20. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanannyi értelme van eltörölni, mint meghagyni a mostani rendszert. Csak amíg ezen a gumicsonton rágódsz, addig nem jut eszedbe, hogy Mészáros Lőrinc varázslatos üzleti szerencséjével, Pharaon doktor úr hollétével, Rogán Antal nem létező, de attól még látható vagyonával, Vona Gábor szexuális beállítottságával, a Jobbik talán még létező elveivel vagy a többi, ennél jóval kényesebb témával foglalkozz.
2016. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezt a kérdést már nagyon túlbeszéltük itt...
2016. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én nem láttam itt olyan kérdést ami az oraállitás eltörlésének a hátrányairol szolt volna
2016. nov. 20. 15:54
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Az emberek nyűgnek érzik, és tök jogosan, ne mondd, hogy téged nem zavar, amikor eggyel előre vagy hátra kell állítani az órát.


Az más kérdés, hogy hasznosabb-e vele mint nélküle. De hát tudjuk, hogy a politika nem ésszerű, erkölcsös gondolatok mentén működik.

2016. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert az óraátállítás hülyeség.

Délután negyed 5-kor sötétedig, reggel 7-kor meg még sötét van.


Az egész egy nyűg.

2016. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oroszország is eltörölte az oraállitást s a nyárit állandositották 2011ben,aztán sok baj volt ezzel és visszatértek az eredetihez
2016. nov. 20. 16:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az óraátállításnak 1980 óta kb. annyi haszna volt, hogy 5heti áramot spóroltunk, a szakemberek szerint. Hogy ez sok, vagy kevés, azt hagyjuk, de a káros hatásairól, nem sok felmérést olvastam. Pedig vannak, legfőképpen egészségügyi, orvosi "szemmel". Őszintén szólva, ha erről szavazni kellene, bajban lennék, de talán inkább, az eltörlésére szavaznék. Szóval, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy több értelme van megtartani, mint eltörölni a dolgot. A Jobbik meg, politikai pártként, persze, hogy "rárepül" a témára, ha úgy látja, hogy a többség eltörölné.
2016. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Mert csak totális szellemi fogyatékosok állítgatják az órájukat oda meg vissza.
2016. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%

"Oroszország is eltörölte az oraállitást s a nyárit állandositották 2011ben,aztán sok baj volt ezzel és visszatértek az eredetihez"



Milyen eredetihez te marha? Az óra állításnak semmilyen hagyomanya nincs. A 80as években tálalta ki valami hozzád hasonló gyökér, hogy szakadt volna az anyjába a feje.

2016. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

'Mert csak totális szellemi fogyatékosok állítgatják az órájukat oda meg vissza.'


Akkor ezek szerint több milliárd totál szellemi fogyatékos él a világon....

2016. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!