Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Biztos én vagyok a sötét,...

Biztos én vagyok a sötét, valaki elmagyarázza ezt nekem?

Figyelt kérdés
Szerdán kint voltak a TEK a nyugatinál. Tegnap (csütörtökön) pont van egy gyanús csomag a nyugatinál. Micsoda szerencse, hogy a napokban arra razziáztak. Lecseng, beindul a forgalom, de sehol egy rendőr, sehol a TEK, sehol senki, hirtelen mindenki visszavonul. Ez csak nekem fura?

2016. dec. 23. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Azért van a telefon, h hívd. Én tegnap 2 helyen is találkoztam TEK/felfegyverzett nemzetbiztonságiakkal. Nem fura, de most nem tudnak minden bombára rávetődni, illetve nem is ez a dolguk.
2016. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy mi a kérdés.. Találtak egy üres csomagot, pánikot keltett, kimment a tek - sajnos ilyen világot élünk, egy elfelejtett hátizsák félelmet kelt. Kiderült hogy vaklárma. Hetekig ott kéne járőrözni nagy erővel?
2016. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem eltűnhetett Orbán Ráhel mp3-lejátszója, és oda vezényelték őket.

Ilyen esetekben a prioritás náluk mindig a miniszterelnök családtagjainak a kacatjait megkeresni, ne feledd!


Állítólag most egész Budapest és Pest megye lakosságától DNS-mintát kell vegyenek. Amíg az mp3-lejátszó elő nem kerül, nincs erőforrásuk más ügyekkel is foglalkozni...

2016. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a megérzésed saját magaddal kapcsolatban kérdező. Jó emberismerő vagy
2016. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak neked, szóval tényleg sötét lehetsz. :P
2016. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!