Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki kapitalistának vallja magát? Milyen a világnézetetek, és hogy helyezkedik el benne a kapitalizmus? Hogy képzelitek el az emberiség jövőjét?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az emberiség elpusztítja önmagát.
2010. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Ami izmusra végződik egyik sem tökéletes, mert az mind emberi találmány. Csak a szeretet. Ez az egyetlen megoldás mikor fogjátok már fel. Mindig a másikra mutogatás megy, " de ő se szeret akkor én minek szeressem"

Maradjatok csak rabszolgák, csak az a baj,, hogy a háborút mindig izmusisták robbantják ki, én meg dögölhetek miattuk.

2010. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Másodiknak!


Köszönjük, hogy felolvastad a kedvenc részletemet a "VILÁG TOP 5 KÖZHELYE" című könyvből.


A szeretet, ja, a szeretet... Sőt minek nekünk az a szär diplomácia, ott a szeretet!

2010. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Mi az nem szeretsz? De nem is vagy túl diplomatikus.

De ha megegyezünk, hogy szeretsz köztünk marad, tudom hogy te is egy érző lény vagy valahol legbelül.

2010. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Szeretetből nem lehet megélni, és országot irányítani... ezt nem tudtad? Annyira különböznek az emberek, hogy lehetetlen lenne hogy mindenki szeresse a másikat.
2010. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Én nem vallom magam kapitalistának, és nem kedvelem a kapitalizmust. Viszont be kell látnom, hogy a világon eddig a kapitalista piacgazdaság vált be a legjobban (az ősközösség és a szocializmus nem működött, a diktatúrák és más önkényuralmi rendszerek igazságtalanok voltak és megsemmisítették önmagukat).
2010. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

ma 21:11


Hu, hallod... Ez kemény :D


Kérlek adj magadról egy képet, látni akarom hogy nézel ki :D Komolyan, látni akarok egy olyan embert aki így gondolkozik!


Szeretlek, nem emlékszel? Akik szeretik egymást azok számára az arc nem számít!

2010. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Pedig a másodiknak nagyon is igaza van. Csak éppen azért van szükség a liberalizmusra, mert az emberek nem képesek egymást szeretni. Pedig utóbbi - szinte - midnent megoldana, csak egy pillanatra kell ebbe belegondolni.
2010. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Az emberiség jövője beláthatatlan, de tény az hogy erőteljesen a pusztulás felé haladunk, köszönhetően magunknak, és nem úgy néz ki hogy pozitív fordulatra készülünk.


Ami az izmusokat illeti én a hungarizmusban hiszek. Emiatt lehet hogy valaki elítél, de engem ez nem érdekel. Vannak saját tapasztalataim valódi hungaristákról, én is az vagyok. Ki merem jelenteni hogy a mai hungarista gondolkodás az isteni és természeti rendszernek a földi életbe való átvitele, egy teljes életviteli rendszer amely mondjon bárki bármit, szeretetre és igazságosságra épül, tehát rendkívül szociális. Emellett a nemzeti szemléletet és hagyományokat helyezi előtérbe. Szóval én ezt látom a jövő útjának.

2010. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
A pusztulást köszönhetitek a fogyasztói társadalomnak.
2010. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!