Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon puskaporos a...

Svábhegyi festő kérdése:

Magyarországon puskaporos a hangulat a kivándorlás miatt? Nagyon utálják azokat akik a "könnyebb" utat választva inkább a jóléti országokban élnek és dolgoznak?

Figyelt kérdés

Én nem akarok 1350 euró helyett 300 eurért dolgozni és aki szerint ezért egy szemét vagyok, tehet egy szívessséget.


Esetleg próbáljon ő élni annyi pénzből.


2017. jan. 13. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

#11

Bárcsak beváltanád az ígéreted, de sajnos itt maradsz a nyakunkon, van egy olyan érzésem. Azért azokat a jobb sorsra érdemes nemzeteket sem irigylem, aki a sok hozzád hasonlót be kell fogadják, mert amilyen szarok voltatok magyarnak, pont olyan szarok lesztek angolnak, vagy németnek is.

2017. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Én nem akarok 1350 euró helyett 300 eurért dolgozni és aki szerint ezért egy szemét vagyok, tehet egy szívessséget. "


Mit keresel még mindig itthon? Te is csak egy Balázska vagy?

2017. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Nincs puskaporos hangulat. Puskapor sincs. Egy végletekig elvakított, megvezetett tömeg van. Itt az utálat is nagyon konkrét. ki ismer és tudja miként élsz (miközben ő nyomorog), az utál. Aki nem ismer, nem utál. Csakhogy ez az utálat is "csak úgy" van. Egyfajta "legalább ezt tehessem, mást úgy se" állapot.

Nem akar itt lázadni senki, semmiért, legfeljebb hol jobban, hol kevésbé siránkozik. A puskaporosság bármikor robbanhat. Itt nyugodtan dobhatsz a hangulat közé égő fáklyát. Előbb alszik el, mint ha vízbe vetnéd.

2017. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem emiatt van puskaporos hangulat...
2017. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!