Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért jellemző a mai liberális...

Miért jellemző a mai liberális klikkekre (állatvédők, feministák, antirasszisták) a "bolhából elefántot csinálunk, miközben az elefánt meg is dögölhet" elv?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem provokálni szeretnék!

Én is híve vagyok a faji egyenlőségnek, az állat és környezetvédelemnek, sőt a nemi egyenlőségnek is. Itt nem az elvekkel, hanem az emberekkel van baj, szerintem.


Csak néhány ilyen "esemény" a közelmúltból:


- Az állatvédők bojkottra szólítják fel az embereket az új "Egy kutya négy élete" című filmmel szemben, mert a forgatáson beletuszkoltak egy kutyát a vízbe.

Személyes komment: Persze szegény kutya, hüp-hüp, de annyira csip-csup az egész ügy. Semmi baja nem lett a blökinek, ráadásul a filmesek nagyon is odafigyelnek az állatvédelemre. A Remény rabja forgatásán pl műkukaccal etették a madarakat, mert szegény kukacok hüp-hüp (és ez a kilencvenes években volt) Ezért nincs értelme ennek az egész felhajtásnak.


- Lewis Hamilton Forma-1-es pilóta annyira megörült a győzelmének, hogy lelocsolta pezsgővel az egyik podiumgirl-t. Erre néhány feminista el kezdett höbörögni...

Személyes komment: Megint egy teljesen csip-csup ügy. Az iszlám világban jóval nagyobb gondok is vannak, de azokat a feministék többsége leszarja. Na ide csak ennyit írok, mert még a végén...


- Tavaly nem volt fekete jelölt az Oscaron, ezért a feketék elkezdtek szintén höbörögni, leszarva azt, hogy a jelöléseket és a díjakat nem faji alapon osztják, hanem teljesítmény szerint.

Személyes komment: Szóval egy rasszista kampány teljesen oké, ha nem fehérek csinálják. De most komolyan hol segít ez a faji egyenlőség ügyén? Mit ér az, ha csak faji alapon, amolyan kötelező jelleggel kitüntetünk egy-két feketét?



2017. jan. 24. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és tudom, hogy a "faji egyenlőség" egy hibás kifejezés, de ez az általános megnevezése a dolognak, ezért én is ezt használtam.
2017. jan. 24. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem szereted, miért nézel ilyen híreket?

Én sem kedvelem az ilyesmit.. de nem is találkoztam ezekkel a hírekkel.


Az Oscar amúgy rossz példa, hiszen nem túl régóta szűnt meg a szokás, hogy a feketéket külön helyre ültetik, szóval az Oscat tipikusan a "öreg fehér emberek díjátadója" volt nagyon sok évig:D


És ne általánosíts. Sem a liberálisok, sem a feministák nem csinálnak ilyesmit... A Forma-1es pilóták nagyon régóta lelocsolnak mindenkit, aki a közelükbe kerül:D

Azok hőbörögnek, akiknek nincs jobb dolguk. De ezt ne azonosítsd a liberálisokkal.

2017. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem meg pont te csinálsz bolhából elefántot. Én pl. sem a kutyás sem a Hamiltonos sztoriról nem hallottam.


Az hogy feketék nem kapnak annyi Oscart meg akar jogosan is fájhat a feketéknek, nem?

2017. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 meszike91 ***** válasza:
83%
Minden politikai oldalon vannak akik túltolják. Sőt nem csak a politikában.
2017. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is te csinálsz a bolhából elefántot.

Ezeknek a csoportoknak joguk van elmondani a véleményüket,hiszen elméletileg egy demokratikus társadalomban élünk,ahol szólás szabadság van,neked meg jogod van szelektálni,hogy mit olvasol el és mit nem.

Én egyiket se olvastam,mert nem érdekel,így nem is keresek rá,ha meg véletlenül a vezető hírek között lenne(bár feltételezem nem túl színvonalas újságok tesznek ilyet fő témának ki..na mindegy)akkor át kell görgetni és kész.

Szerintem te szándékosan olvasod,mert szeretsz rajta háborogni,hogy a hülye libsik milyenek,bezzeg én mennyire jól gondolkozok..

Azt javaslom,hogy találj mást,amivel az önbizalmadat növelheted,mert ez így elég káros.

2017. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Állatra:

Téged is ha ököllel gyomorszájon váglak, nem lesz semmi bajod. Nem hogy 8 napon, de tíz percen belül begyógyul. Ugye nem támogatod, hogy ököllel gyomorszájon verhesselek?


Iszlám:

Nem, nem szarják le, hiába nem tetszik a magadfajtának és harsogják ezerrel.


Oscar:

Ühüm, a világ egyik legnagyobb fehér bulija. Ha tetszik ha nem. Nézd meg hány fekete tagja van az akadémiának...

2017. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!