Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most, hogy a Real Madrid...

Most, hogy a Real Madrid levette a keresztet az arab térségbe exportált portékáikról a Barcelona is leveszi majd?

Figyelt kérdés
véleményetek a keresztlevételről?

#Real Madrid #migráns #barcelona migráncs
2017. jan. 31. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi a véleményem? Az, hogy nem érdekel.
2017. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A Barcelonának amúgy hol van keresztje?
2017. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Barcelona már 2007-ben megtette.
2017. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A Barcelonának amúgy hol van keresztje?"


[link]

2017. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegyen,!
2017. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Az arab exportra azt küldik ami oda kell, így én abban nem látok problémát, hogy ott nem nyomják. Ugyanakkor talán nem ez a helyes hozzáállás, hogy mindenben idomulunk plusz profit reményében, kéne szoktatni őket, hogy ez a mi kultúrkörünkben teljesen okés.


Engem jobban zavar, hogy egyre több nyugati országban pl. iskolában, köztéren nem lehetnek vallási jelképek, csak hogy ne sértsük meg vele az ateistákat vagy muzulmánokat.

2017. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen ez a kereszténység. Az önfeladás vallása.


https://www.youtube.com/watch?v=-X_7hnQ4Adk

2017. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem Európában teszik ugyan ezt, nincs benne kivetnivaló, hisz a Real Madrid nem más, mint egy profitorientált entitás, és ha ez miatt jobban fogy a mez, akkor legyen, számunkra ez nem releváns. Az már más kérdés, hogy ha Európában hoznának be valami muszlim vallást "korlátozó" törvényt, lehet felgyújtanának pár főutcát a lelkes követők. De én hiszem azt, hogy lesz egy pont ahol nem fogja tudni tovább a média és a jelenleg regnáló politikai "elit" megvezetni a népet és az kifog állni magáért, de azt nem tudom, hogy ez véres vagy vértelen folyamat lesz.
2017. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy a futball, már nagyon régen a pénzről szól. A "biznisz" a lényeg, tehát nem látok ebben semmi különöset.
2017. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!