Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország! Ki utazott már...

Spanyolország! Ki utazott már nyáron kocsival Barcelonába/Madridba/Malagába/Alicantébe kocsival? Mik a tapasztalatok? Minden érdekel! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Hány napra mentetek és hányan?Mennyibe került az egész utazás kb?Kocsival hány óra alatt értetek oda?Milyen útvonalon mentetek?Mindennel együtt (benzin,matricák) mennyibe került maga az út?Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 28. 19:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A fő kérdésbe véletlenül kétszer írtam,hogy kocsival,bocs.
2017. jan. 28. 19:58
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy-két hete már válaszolgattunk egy hasonlóra, keress vissza.
2017. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát arról nem beszélve, hogy egyik kérdés: "mennyibe került az egész utazás"? csak épp nem mindegy, hogy Barcelonáig ment valaki vagy Malagába... Van egy "kis" különbség a 2 táv között... :-)
2017. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, a kérdező előtt egy új világ nyílhat meg, ha ráébred, a telefonja nem csak arra jó, hogy fészbukot pörgessen, hanem rendkívül jó utazástervező alkalmazások is vannak hozzá.

Igen, számolnak üzemanyaggal és autópályadíjjal is, továbbá ezek már annyira jól felszereltek, hogy javasolnak alternativákat is.

Mellesleg megjegyezném, a repülőnél nincs kényelmesebb és olcsóbb. Helyben meg lehet kocsit is bérelni.

Olala!

2017. jan. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Semmi értelme kocsival menni Spanyolországba. Voltam buszos úton, nem tudom mennyi volt mert a szüleim fizették, de 2 nap volt mire odaértünk.

Ha tudnád használni a google mapst, az is elmondaná neked, hogy 2500 km Madrid, tehát 24 óra vezetés MEGÁLLÁS NÉLKÜL. Franciaországban nem is akarom tudni, mennyi a pályamatrica, ha egyszer keresztülszeled - voltam már Dél. Franciao.-ban autóval, hát nem volt olcsó az a pár alkalom, amikor felmentünk a pályára.

A benzint meg nyugodtan kiszámolhatod.


100x olcsóbb repülővel menni...

2017. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1.Mindegy ki hova ment a fentebbi helyek közül,engem bármelyik illetve mindegyik érdekel,mert nem csak 1 helyre mennék,ezért nekem minden személyes tapasztalat másoktól fontos!Az útvonaltervezőben annyira nem hiszek,inkább mások tapasztalataiban,előbbi csak tájékoztató jellegű.

2.Láttam egy hasonló kérdést,de nem tért ki mindenre,ami engem érdekel.Egyébként ez az oldal kérdezésre van;hogy mindenki megfogalmazhassa saját kérdéseit,ami érdekli.

3.A repülő nem játszik rajtam kívülálló okok miatt,marad a kocsi,és egy nagy kirándulást szeretnénk,helyben is szeretnénk saját kocsival közlekedni.

Hirtelen ennyi,de köszönöm,hogy szétoffoljátok a kérdésem!

2017. jan. 29. 12:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem offoltuk szét. Amúgy OK, nagy kirándulás. Csak az oda-vissza út 5000km, meg még tegyük fel egy másik 1000-et megteszel az országban. Akkor az 6000km, = 720 l benzin = kb. 140.000 ft benzinre + kb. 50€/fő/éj mondjuk 10 napra = 150.000 + kb. 200-250€ a francia útdíj (=60-75.000ft)+spanyol útdíj+étel... = két főre kb. 250-300.000 ft /fő.
2017. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
420l benzin, bocs, elírtam.
2017. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy kicsit azért offoltátok,mert nem a kérdéseimre válaszoltatok konkrétan!Viszont most másodszorra már segítettél 69%-os,köszi!Kb én is ilyesmi árakkal számolok/számoltam,de nagyon jól jönnek éppen ezért a személyes tapasztalatok,mert lehet kevés is lesz ennyi pénz.Meg ugye te még nem számoltad bele a programok árát,desszertre és édességekre a pénzt+az egyéb költőpénzt...
2017. jan. 29. 13:36
 10/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, addig, amíg nem kapsz pontosabb választ, a következőket tudom leírni: Barcelonáig busszal, váltott sofőrökkel 27 óra az út 20-30 perces megállásokkal. Mindezt nyáron, jó időben. Útvonal Ausztria déli része (Graz), Olaszország északi része (Milánó)Franciaország déli része (Nizza) és spanyol határ La Jonquera-nál átlépve.

Az autópálya matrica árairól nincsen információm.

ha nem egyhuzamban teszitek meg, mert világot akartok látni, akkor bizony a szállásárakkal jócskán megnövekedik az útiköltség.

2017. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!