Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarországon miért néznek...

Magyarországon miért néznek ilyen kevesen amerikai focit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van sok amerikai foci drukker magyarországon is viszont szinte minden ismerősöm európai focit néz.És nem értem hogy miért,mert szerintem az amerikai foci sokkal izgalmasabb és sokkal összetetebb.Alig van olyan ismerősöm akivel amerikai fociról tudnék beszélni,mert legtöbben semmit nem tudnak róla,egyetlen csapatot sem ismernek.

2016. okt. 23. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Azert mert itt ez az elterjedt. Az USAban meg nem neznek europai focit kb. Hat na ez van. De amugy azert mert az amerikai foci rohadt unalmas amugy:DD az europai foci mozgalmasabb
2016. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Egy átlagos amerikai foci meccs 3óra 12perc. Egy európai focimeccs mindössze 105 perc. Ez már egy rohadt nagy különbség. Plusz a rengeteg reklámszünet illetve a kevés játék, ami még jellemzi az NFL-t. És még kiemelendő, hogy nem mindig alkalmas időpontban van európai ember számára. Ez úgy gondolom, hogy elegendő indok arra, hogy még akkor se nézzek amerikai focit, ha tetszene...Valamint az is közrejátszik, hogy Európában ez nem honos sportág. Ez olyan Amerikának való, mint Baseball. És, hogy izgalmasabb meg összetettebb, hát azt szerintem nem te fogod eldönteni, hogy kinek mi az izgalmas meg összetett. Számomra az igazi európai foci az. :D
2016. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Csiß ***** válasza:
Néznék én többet,ha normális időpontban közvetítenék.Van olyan,hogy hajnalban van a meccs (élő ofc) és másnap 15:00az ismétlés.Na most ez a két időpont teljesen jó egy munkanélkülinek,csak aki nappal dolgozik mondjuk 8 órát,az b*szhatja :)
2016. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

unalmas meg állandóan megszakad a játék,nem folyamatos.

a rögbi az jobb érdekesebb akkor már,ha a kettő közül kellene néznem valamit.

2016. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

vagy van ez a női liga.

ott is van sisak meg vállvédő,de bikiniben nyomják teljes komolysággal.

ott legalább van cici,popó,combok,gyakran össze is verekednek a csajok,az nézhető 15-20 percig.

2016. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az időeltolódás az oka. Nálunk sokszor hajnali 2 körül van meccs, sokan nem nagyon fognak fent maradni, az ismétlés is sokszor rossz időpontban van.

Beszélgetésre meg ott van a Bowl.hu amerikai focis fórum, én is oda szoktam feljárkálni olvasni a véleményeket egy-egy meccsről.

2016. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azért egyre növekszik az amerikai foci kedvelők száma itthon, a magyar amerikaifoci is növekszik, és az NFL nézők száma is, úgy gondolom hogy csökkeni nem nagyon fog, akinek nem jön be annak nem jön(általában fogalmuk sincs miről szól ez a sport, mert nem látnak bele, csak a gurulósfocis szaladgálást nézik mert ahhoz semmi ész vagy játéktudás,stratégia nem kell), akinek tetszik, az előbb-utóbb teljesen megéri a játék menetét és örök rabja lesz
2016. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsére növekszik, és nem a homokos focit fogja mindenki nézni. Amerikában még ez is sokkal jobb. Ott nem 1 uralkodó sport van, hanem 4. NBA,NFL,MLB,NHL. De ezek közül az NBA és az NFL a két legnépszerűbb.
2016. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon unalmas. Órákig tart egy meccs, minden támadás után 5 perc szünet közben reklám, a kommentátor dumál. Én játékot akarok látni. Ha pörgősebb lenne akkor nézném.
2018. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg szerintem sokan azért nem szeretik még, mert agresszív vagy annak tűnik. Maga a játék a fizimiskára épül, nem véletlen, hogy 190 cm körül van minden játékos. E mellé még egy testépítő izmaival rendelkeznek, csak ám ezek arra is ki vannak képezve, hogy hogy kell az izomtömeget használni. Ebben a játékban nem kell olyan nagy ügyesség, nincsenek látványos cselek. Izmoznak aztán az egyik elszalad, végigrohan a pályán és beviszi a labdát. De csak azért, mert rohadtul bír futni egyenes 100 méter. Mögötte meg rohan a másik csapat. Aztán ha leteperik, az qvára fáj.
2018. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!