Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A hvg.hu híroldal mennyire...

A hvg.hu híroldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Liberális. Ennyire.
2017. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Semennyire.
2017. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Donald J. Trump ***** válasza:
40%
Régen az volt, jelenleg komolytalan véleményhír-oldal, amely a nevéből él. A szakmai rovataikat is mintha már csak óvodások szerkesztenék.
2017. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Egyoldalú. A szabadelvűeknek objektív.
2017. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-on félmillió követővel a legolvasottabb híroldal. A weboldaluk eléggé fapados kinézetű lett, de mindenféle témában cikkeznek általában forrásmegjelöléssel. Nem kommentelhető minden posztjuk, legalábbis én úgy vettem észre.
2017. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

A szakmai rovataikat is mintha már csak óvodások szerkesztenék.


Rákerestem az egyikükre a kedvedért:

A tech rovatot egy egyetemen oktató, webes tanácsadással foglalkozó újságíró vezeti.

2017. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A mostani felhozatalból egy elfogadható oldal. Nyilván nem a jobboldaliak kedvence. Jelenleg amúgy sincsen egy kicsit is objektív portál. Aki Magyar Időket meg 888-at olvas, annak a HVG libsi-média, Ahogyan a 888 vagy a MI, egy ideje az Origo is kormányszócső, azaz teljesen részrehajló. Mivel objektivitás szempontjából én még mindig kisebb rossznak találom az kormánykritikus, de nem szilárdan párthoz kötött médiumokat mint a világosan pártpropagandista lapokat (amely eleve nem lehet semennyire sem objektív már csak emiatt sem) én inkább maradok a HVG, Index olvasásánál nyilván belekalkulálva a rendszernegatív hozzáállást és elfogultságukat. Amúgy meg érdemes mindent olvasni. Úgy ütősebb az egész :D
2017. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Donald J. Trump ***** válasza:
32%

#6: Így igaz, Balogh Csaba konkrétan a bölcsészkaron oktatattja a "Bevezetés a mobilkommunikációba" c. tárgyat kommunikáció és médiatudományi diplomával. Sem természettudományos, sem műszaki végzettsége nincsen (s megelőlegezem, hogy a rovat szerkesztői közül másnak sincs). Ez meg is látszik, hisz ilyen címmel szülhetnek cikkeket (válogatás az elmúlt pár napból):

-Megcsinálták a Tindert majmoknak, képernyőn választhatnak partnert az állatok

-Rekord lett az örömhírből: Beyoncé fotója minden mást elsöpör Instagramon

-Kíváncsi, hogy fog kinézni 20 év múlva? Akkor töltse le ezt az ingyenes, nagy tudású appot

-Schobert Norbert súlyosan vádol, aztán lájkokat és megosztásokat kér a Facebookon


HVG, Tech rovat, 2017. Kérem kapcsolja ki.

2017. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
#8 Nyilván belátták, hogy valamennyire bulvárosodni kell sajnos ahhoz, hogy minél több embert érjenek el.
2017. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megbízható,de olvasok mindenfélét egyébként.

Mindenkeppen a hitelesebb oldalak között van.

2017. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!