Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok állapolgárságot...

Hogyan tudok állapolgárságot és vele együtt nevet is változtatni?

Figyelt kérdés
szlovák állampolgár szeretnék lenni és a Kiss Ferenc helyett (példa) a František Kiš nevet szeretném felvenni...

#név #állampolgárság változtatása
2017. márc. 21. 14:26
 1/5 partizana ***** válasza:
Ha tudsz szlovákul akkor beballagsz valahol Szlovákiában egy hivatalba és kérvényezed ezeket.
2017. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kit öltél meg?
2017. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lecserélheted ezeket, mint a ruhádat, mint egy jelmezt, de lényeged, természeted változatlan marad.
2017. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"vele együtt" nem fogsz. Ha már adott nemzet állampolgára vagy, akkor annak anyakönyv-vezetőjénél.

Magyar állampolgárként csak magyar nevet választhatsz, hogy szlovákként felveheted-e az általad választott nevet az az ottani szabályozástól függ.

2017. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tudom , hogy azoknak a kommentelőknek akik "hazaáruló" néven neveznek engem mi közük a magánéletemhez és miért nem foglalkoznak a saját dolgaikkal... szerintem a helyedben nem csodálkoznék hogy nem akarok magyar lenni... ilyen lepukkant országban élni olyan emberekkel mint a magyarok (tisztelet a kivételnek mert van !!! )

na az szerintem nem mindegy...

2017. márc. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!