Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen Pesterzsébeten panelban...

Milyen Pesterzsébeten panelban élni? Azt hallottam jó a szoci polgi és önkormányzat. Milyen a rendelő? A közbiztonság?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A polgármesterről annyit, hogy ő az olimpia mellett szavazott a fővárosi közgyűlésen azon a bizonyos szavazáson... Innentől kezdve teljesen hiteltelen. Az önkormányzat biztosan jó, mert nem sok vizet zavarnak szerencsére.


A közbiztonság nem rossz. Illúzióid azért ne legyenek, csóró kerület, csóró lakossággal. De nem fognak megkéselni, kirabolni az utcán. Rendelővel kapcsolatban 1 orvosról tudok nyilatkozni, ha érdekel privátban, mert őt nem ajánlom...

2017. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak full csórók élnek itt, pont múltkor tudtam meg, hogy a központban lakik Kulcsár Edina is. Jó, tudom, hogy nem egy nagy valaki, nem mondom, hogy rózsadomb pesterzsébet, de itt is van sok igényes ember azért, nem csak szakadt csövesek. Persze nem mindegy melyik részéről beszélünk.


Faxa kis kerület lenne tényleg, ha gazdagabb lenne és nem lenne ennyi cigány..

A közbiztonság... hallottam már ezt-azt, hogy kitépték a nyakláncot valaki nyakából például, tényleg sok a nem napon barbult ember, de hol nem? Viszont velem évek óta nem történt semmi incidens, mondjuk nem is sétálgatnék éjszaka a piac vagy az erzsébeti tesco környéki lakótelepeken egyedül.


A polgármester állítólag jó fej, mindig megválasztják, hiába szoci, de a segélyért, ingyen tb-ért nem nagyon kell harcolniuk az arra vágyóknak, azt hallottam...


Én szeretem, a városközpont jó, Kossuth Lajos utcát(sétáló utca) is bírom, most újították fel az interspar-t, cba-t is, bár lehet már kicsit elfogult vagyok, vagy a megszokás miatt megszerettem.


A rendelőben egy férfi orvoshoz kéri át magát mindenki, mert a többi állítólag egy kalap .... a nevét én sem írom le inkább. Idősebb és szakállas :D Nem tudom kire gondolt az előző.

2017. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A sok cigányt mi is láttuk. Milyen a panelházakban élni? Tényleg más durvább életforma?
2017. ápr. 14. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomszédoktól függ, ha normálisak akkor nincs baj, amúgy meg mástól nem hiszem, hogy "durva életforma" lenne.
2017. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!