Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar melósok miért nem...

A magyar melósok miért nem lázadnak fel az alacsony fizetések miatt?

Figyelt kérdés

A fizetések színvonala nevetséges a nyugati országokhoz képest.


Miért nincs lázadás?


2017. ápr. 12. 12:39
 1/9 Pro Patria ***** válasza:
68%

És ki ellen lázadjanak fel? A fizetéseket nem az állam adja.

Vagy ki-ki a maga munkáltatója ellen?

2017. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert keveset szeretnek keresni. Ha többet fizetnél nekik kitörne a forradalom.
2017. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, az oldal olvasóközönsége miért nem lázad fel Balázska ellen.
2017. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert birkák és abban reménykednek hogy majd ha eljön a következő választás akkor minden jobb lesz.Addig meg csak kibírják valahogy a nyomorgást,meg ott van a TV,nézhetik az Éjjel Nappal Budapestet meg örülhetnek a kocsmában ha a kedvenc focicsapatuk nyer azt jól van...
2017. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Pro patria: Valószínűleg itt a közalkalmazottakra gondolnak elsősorban

De egyébként meg sztrájkal sok mindent el lehet(ne ) érni

2017. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert félnek. Már úgy értem attól, hogy esetleg még azt a nevetségesen kevés fizetésüket is elveszítik.
2017. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pro Patria ***** válasza:
Endre, szerintem a "magyar melósok" kifejezésből kevéssé asszociálna erre az emberek többsége. Nem hiszem, hogy erre gondol a kérdező.
2017. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert össznemzeti gyávaság van. A Fidesz tett róla hogy az emberek ne merjenek egységesen fellépni ellene, ugyanúgy lelövetné az embereket a policájokkal, elvenné a munkahelyüket, lehetetlenné tenné az életüket.


A kérdés csak az, mikor lesz elég sok olyan ember akinek már nincs veszítenivalója? Mert akkor ki fog robbanni a polgárháború, remélem minél hamarabb.

2018. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kormányok elnyomják a népet, idehaza lassan már ahhoz sincs jogod, hogy sztrájkba lépj, vagy szabit vegyél ki a munkahelyeden

Mióta kitalálták ezt a kártékony rabszolgatörvényt, azóta ráadásul a munkáltató még a szart is kihajthatja a melósból, a túlórát pedig sohanapján se fizeti majd ki

Az emberek döntő többsége a kockázatos ellenállás helyett kimegy külföldre, és indirekt módon szivatja meg a kormányt (az a gond csak, hogy ezzel azokat is szivatja akik itthon maradtak, gondolom ők a vezéráldozat)


"És ki ellen lázadjanak fel? A fizetéseket nem az állam adja."


A kormány ellen, aki rabszolgatörvényt hoz, 120 alatti adójóváírást töröl el, és egyebek...


"Mert keveset szeretnek keresni. Ha többet fizetnél nekik kitörne a forradalom."


Ezt a baromságot hogy gondolhatja valaki komolyan?


"Én azt nem értem, az oldal olvasóközönsége miért nem lázad fel Balázska ellen."


Nem unjátok még ezt a Balázskázást? Az első 500 alkalommal se volt vicces.

2021. jan. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!