Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobbikosok! Mi a gondotok a...

Jobbikosok! Mi a gondotok a hippikkel?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essen, nem vagyok hippi, de most ez lett az új divatszitokszó a köreitekben. Érdekelne, hogy miért.
2010. máj. 13. 15:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ismét tévedsz. Ma már nincs hippi. Ma már úgynevezett neohippik vannak. Ugyanúgy, mint hogy nincs náci, csak neonáci. Továbbá épp ez az, hogy a hippik nem dolgoztak.
2010. máj. 13. 16:01
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

"általában az egyemisták a hippik. tehát buták biztosan nem."



én biztos hagy nem

2010. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%
A hippik anno az egyenlőséget, a nonkonformizmust, a szabadságot és a békét hirdették. Felléptek például a vietnami háború, a prüdéria, és a faji megkülönböztetés ellen is. Ha a Jobbikon múlna, már soroznának be minden fiatalt, hogy kiképezzék őket egy Szlovákia, Románia és Szerbia elleni hadműveletre, kötelezővé tennék a kereszténységet, hogy csak a legnagyobb baromságaikat említsem. Úgyhogy egy hippi tényleg nem való a köreikbe.
2010. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

"Ismét tévedsz. Ma már nincs hippi. Ma már úgynevezett neohippik vannak. Ugyanúgy, mint hogy nincs náci, csak neonáci. Továbbá épp ez az, hogy a hippik nem dolgoztak."

1) Akkor nem értem, hogy miért nem a "neohippikről" tetted fel a kérdést.

2) Én általában a füvesekkel és az agymosott antifákkal azonosítom őket. Letudnak fárasztani amikor a békéről beszélnek.

Egyik osztálytársam is annak vallja magát, de szerintem át kellene bogarásznia a történelemkönyveket, mielőtt a világbékéről prédikálna, mert olyan üres mondatokat használ érvként.

Ami a legidegesítőbb, hogy a cigányokat is mindig mosdatja, mert egész életében találkozik 1-2-vel aki "rendes".

2010. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Azért nem a neohippikről szól a kérdés, mert nem a neohippi lett a közkedvelt szitokszó a jobbikosok között.
2010. máj. 13. 18:59
 16/26 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen hippi az a hippi:

Mondjuk van olyan hippi, aki arról beszél folyton, hogy szeretet, béke, de nem hajlandó még saját magát se eltartani, ezenkívül semmilyen érvelése sincs semmihez, csak mindenféle keleti vallásból kiollózott dolog(ami lehet egyébként nem rosz dolog)Ezek szerintem az okoskodó hippik.

Igazából sokminden tettszik a hippifelfogásban, de az elképesztő lustaságuk, süketelésük néha bosszantó.

2010. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
Sztem hippik nem rossz emberek Worldpeace ez a legjobb ennél több minek lehet te itthonn vered a faszod meg minden de az arab országokba háborúk dúlnak és ők nem azt mondják hogy leszarom őket hanem világbékét akarnak mondjuk azt nem szeretem a hippikbe hogy : büdösek és füveznek amugy a retro stílus teccik^^
2010. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
UTÁLJUK AZ EMO KAT MOCSKOS EMOK A JÓ ANYÁÁÁÁTOK :)
2010. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok, és egyetértek azzal, aki azt írta, hogy attól függ, milyen hippi az a hippi.
2010. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Még mindig léteznek hippik?
2010. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!