Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobbikosok! Mi a gondotok a...

Jobbikosok! Mi a gondotok a hippikkel?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essen, nem vagyok hippi, de most ez lett az új divatszitokszó a köreitekben. Érdekelne, hogy miért.
2010. máj. 13. 15:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nincs a hippikkel semmi gondom.
2010. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

te mekkora gyökér vagy kérdező. a hippiket a skinheadek utálják, a skinhead meg angliából indult ki és nemzetközi, úgyhogy aki skinhead az egyáltalán nem biztos hogy jobbikos is egyben.

de hát neked ez magas, menj és homokozz inkább nyomorék

2010. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Személyeskedj csak nyugodtan. Nem csak "skinheadek"-től hallottam szitokszóként a hippit, hanem jobbikosoktól is. Mellesleg arról is lehetne vitázni, hogy milyen is egy skinhead. 69 you know.
2010. máj. 18. 22:37
 24/26 anonim ***** válasza:
Valami okos már megint erről a sz@r oldalról von le következtetéseket. Attól még nem jobbikos szitokszó a hippi, mert pár hülyegyerek itt hippizik. Egyébként a kendermagosokra használatos leginkább.
2010. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hippi nálunk egyenlő a füvessel. Kész! Nem érdekel itt senkit hogy mi volt a szó történelme. Nem neohippizik mert az hosszú és hülyén is hangzik mint szitokszó, nemde?

Nálunk egy csomó minden máshogy megy mint amerikában ezt azért jó ha tudjuk. Például még ott a rockzene az anarchiához nálunk a lázadáshoz kötődik. Gondolom azért mert más a történelmünk (de ez csak egy tipp.)


Gondolom az a gondjuk a jobbikosoknak a hippikkel (és most azokra a hippikre gondolj akikre ők is kérlek. Felejsd el Woodstockt) hogy el van szálva az agyuk. Mindenre bólogatnak ami szavatolja, hogy nem kell csinálni semmit, nem állnak ki semmi mellett. Egy álomvilágban élnek és onnan osztják az észt sokszor olyan dolgokról amit képen se láttak még...stb Röviden és tömören.


Nem vagyok amúgy jobbikos, de azért nem kell Sherlocknak születni, hogy kitaláld miét mondják ezt :D

2010. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 szproot válasza:
A kérdező valójában nem kérdező, hanem kötekedő, nem választ akar, hanem vitatkozni. Tudom ajánlani az index polidili fórumát, esetleg a jobbik megfelelő fórumait.
2010. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!