Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a külföldiek...

Miért van, hogy a külföldiek jobban megélnek Magyarországon, mint mi magyarok, akik itt születtünk?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem ezt tapasztalom. Kikre gondolsz? Arra pár tízezer kínaira? Akkor elmondanám, hogy a gazdag nyugati országokban a hivatalos adatok szerint is 10 % körüli a bevándorló, de a valóságban több. Egyszerűen mindenütt őket látod, egész munkaterületeket csak ők látnak el. Minket elekerülnek. És ez nem véletlen.
2010. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Többek között, a külföldi cégek valaga ki van nyalva hogy idejöjjenek. Ha te vállakozó lennél, neked is lenne hasonló esélyed... kár, hogy a többi ország nem olyan hülye mint a miénk...
2010. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem lehet így általánosan kijelenteni.
2010. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert Magyarorsázg már mindenkié, csak a magyaroké nem...
2010. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra a 200-300 ezer romániai és ukrajnai eredetű vendégmunkásra gondolsz, akik kb. 200-400 forintos órabérekért dolgoznak feketén építkezéseken, almaszedésnél, csomagolóüzemekben, konzervgyárakban stb.? (Nem, te a Belvárosban rohangáló néhány ezer amerikai expatra gondolsz, de ők a törpe kisebbség).
2010. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bary79 ***** válasza:
0%
Vagy netán a zsidókra gondolsz??
2010. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

én tudom kikre gondolsz!

Mert adómentesek...

Mert ha nyugdíjasok a saját hazájukból kapják a nyugdíjjat..ami nem kevés!!!

Ha családosok akkor szintén onnan kapnak egy csomó támogatást...más ország támogatja a nemzetét,ha egy másik országban próbál letelepedni!

azért élnek jobban,mert válalkozásuk van itt és kizsigerelik a magyarokat!Rabszolgaként tartanak és foglalkoztatnak bennünket...stb

ezért!

Egyébként pedig:

Tahitótfaluban/Szentendrei szigeten van//és még sok más ehhez hasonló ilyen hely van az országban!!/a 80-as évek végén a románok akik magukat romániai magyaroknak tartották ingyen kaptak földet...majd szocpolt és mindenféle támogatást,hogy házat építhessenek...mert ŐK magyarok..természetesen ezt mind a tisztességes adófizető álampolgárok pénzéből...sajnálta őket mindenki,hisz ők voltak a szegény semmiről nem tehető magyar honfitársaink...Aztán Tahiban a házak ára szépen felemelkedett a csillagos géig!Aztán telt -múlt az idő...románia elkezdett felcsatlakozni,fejlődni...rájöttek már jobb a helyzet "otthon"mint itt ezért elkezdték eladni házaikat...mondván ők "hazamennek"majd jött tavaly a világválság akik még azokból ittrekettek gyorsan eladták áron alul házaikat/ha még eddig nem tették meg és a pénzből nem csináltak vállalkozást,mert azt elfelejtettem említeni,hogy ez is népszerű volt!!/a lényeg,hoyg hazahúztájk a csíkot!a ház árából a mit it jó pénzért 30-40 milliókért eladtak romániában tizedéért most házat vettek,autót kp-ra és a maradék pénzüket beleölik fejlődő országuk bimbózó gazdaságába...vállalkozába kezdenek...eddig sírtak,hogy fogadjuk be őket,nmert MAGYAROK most meg lepattannak mint patkányok a süllyedő hajóról!!!

Ebben az országban mindenki rtámogatásra lel,lehet cigány-román-vagy akármilyen kissebbség...csak mi magyarok nem!

2010. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
27%

Nagyon jó a kérdésfelvetés, de a válaszok még jobbak.

A zsidóson nagyon nevettem:DDD

Tényleg felháborító, hogy milyen eszméletlen plusszokat kap itt mindenki aki nem magyar.

Ugyanakkor felhívnám a figyelmet arra, és ezzel nem védve ezt az országot, mert rosszul vagyok a cigányoktol, amikor meglátom őket az utcán, márpedig utcára néha le kell mennem, de nagyon sok pályázat van magyarországon, és nemrégiben hallottam olyanról is, hogy ha valamilyen tanfolyamot el szeretnél végezni, akkor azt az állami fizeti neked (igen, a magyar állam) és ameddig tart a tanfolyam minimál bért kapsz. Ez persze még mindig semmi, ahhoz képest hogy mennyi pluszt kapnak a cigányok a semmiért. Mindenesetre én most nyáron költözöm el magyarországról, hogy tőkét szerezhessek és elkezdhessek végre tőzsdézni :)

2010. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kívánom,hogy legyen sikered és valóra tudd válltani az álmaidat!Sajnálom,hogy emiatt el kell hagynod a hazádat!!!

Sajnos Mahyarország már nem a Magyaroké...

Ahhoz mit szólsz egyébként,hogy a cigányokat felveszik már 8 álltalánossal is rendőrnek????

Ez a nagyon durva!!Én anno estigimibe jártam hetente 3x mellette egy gyárban robotoltam és neveltem a kislányom,hogy bejuthassak!Persze tudom és nem is szeretnék panaszkodni a gyereket én vállaltam,de mindig gondoskostam róla tisztességesen...sajnos a fősuli nem jött össze,mert súllyos beteg lettem,de nem igazságtalan??Aki Magyar az minden követ megmozgat a saját országában,gürizik,hogy tanulhasson,hogy aztán meg dolgozhasson...aki meg mihaszna,tolvaj cigány annak tálcán kínálják a lehetőségeket!!Demokrácia???Ez fajgyűlölet!Magyarellenes az országunk,üldözöttek vagyunk a hazánkban!!!A fősulira jelentkezők egyébként plusz pontot kapnak azért,ha cigány...mert támogatni kell azt a keveset aki tanul közöttük!!!Ez egyenjoguság??Nem beszélhetünk egyforma esélyekről!!Lassan mi leszünk itt a kissebbség...

Szomorú!

2010. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!