Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a kormány arra készül hogy tönkre teszi a Városligetet?

Figyelt kérdés
Keresgéltem rá de nem találtam semmi konkrétumot.
2017. máj. 10. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
41%
Annyi a dolog ezzel a liget dologgal hogy a parkot akarják tönkre tenni helyette pedig azt a barom olimpia dolgot építeni aminek értelme nincsen. És gondolj bele családok járnak abba a parkba a város ligetbe meg a környező iskoláknak nincs torna terme és oda járatják a játszó térre őket onnan tudom hogy én is arra járok suliba és kint vagyunk tesin . Szóval nagyon gyorsan szivja vissza minden olimpiás talpnyaló bag különben mozgalmat szervezek tüntetést , lázadást. Több ember akarata kell érvényesülnie . Persze azaz öreg papik mondják azt hogy legyen olimpia meg a fideszes manuszok . A lényeg ne legyen mert még a saját országunkat se tudjuk fenn tartani olyan csődbe van az ország semmi pár milliárd ft hanem inkább csak Simicska meg legyen brüsszel dolog meg ilyesmi meg rogán helikoptere szép legyen közbe minden család éhezik meg ilyenek szóval bolond kormány ez is ahol vagyunk . Felcsútnál lecsút lesz mindjárt. Xd
2017. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!