Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik lenne az ideális...

Melyik lenne az ideális megnevezése Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Ha esetleg Magyarország visszaszerezné az elveszett területeit és még annál is többet, és egy abszolút hatalmú vezetője lenne mi lenne a legjobb államnév? Magyar királyság? Vagy mivel már több nép felett uralkodunk Magyar birodalom/Császárság? Vagy maradjon simán csak Magyarország mint most?

2017. máj. 14. 16:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nos kedves válaszoló azért hívjuk ennek vagy annak mert akkor az lenne a legmagasabb vezető elnevezése is. Mert mint már említettem egy olyan állapotról beszélnénk amiben az országnak van egy korlátlan hatalmú vezetője. Amúgy nem tudom mit csodálkozik itt mindenki. Mint ha nem lennék normális úgy viselkednek páran pedig csak szimplán érdeklődöm másik véleményéről.
2017. máj. 14. 17:31
 12/18 anonim ***** válasza:
Közép -európai köztársaság.
2017. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
New-Syrius
2017. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
43%
Emporio Orbanio Sopiale Fassopo.
2017. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Hunnia.
2017. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
"Ha esetleg Magyarország visszaszerezné az elveszett területeit és még annál is többet" Elárulnád, hogy hogyan? (Tekintetbe véve, hogy a magyar népesség CSÖKKEN!!!!) Innen kezdve a kérdésed még a humor kategoriában is VESZTES!!!)
2017. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem tartozik humor kategóriába? Ember! Ennek az oldalnak az a lényege, hogy fel lehessen tenni kérdéseket, hogy az ember megtudja rá a választ. Én feltettem egy kérdést és nem a te nyavalygásod érdekel, hogy ez lehetetlen mert nem az volt a kérdés, hogy lehetséges-e hanem az, hogy mi lenne ha...
2017. máj. 14. 22:40
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszakapja a magyar többségű területeket, akkor Magyarország. Ha többnemzetiségű lesz, akkor várhatóan autonóm területekre kellene tagolni, tartományok lennének, lehetne Kárpát-medencei Szövetségi Köztársaság. Ha újra királyság lenne, akkor az utolsó szó Királyságra változna.
2017. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!