Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az egyház-szerető, multi-utáló...

Az egyház-szerető, multi-utálók mit szólnak ehhez a roppant érdekes felfedezéshez?

Figyelt kérdés

A világ első multija az egyház volt!


-Egy bizonyos standardnak megfelelő épületeket (templom), építtetett, melyek akármelyik országban és régióban is vannak, mindenütt ugyanazt a berendezést és kiszolgálási formát (egységes misék) adják, valamint ugyanabból a szolgálati leírásból (Biblia) dolgozzanak, az egyenruhát viselő dolgozók (papok).



-Vezesse egy nagyfőnök, akinek befolyása van az egész hálózat működésére (pápa), valamint legyenek kisebb művezetők, főnökök akik az egy-egy régióban lévő hálózat-tagok működését felügyelik (érsekek, püspökök).


-A dolgozók feleljenek meg egy munkaügyi standardnak (papi erkölcsi kódex) aminek be nem tartása elbocsájtással jár.


-Nagyon fontosak a pénzügyek, az egyház köteles saját kasszával, vagyonnal és bankkal rendelkezni, amiket adókból és adományokból szerez. (szolgáltatásért fizetés)


Akár a TESCO, vagy a McDonalds.


Mit szóltok ehhez?


2010. máj. 17. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
És mi a nyavajában mutatkozik meg a liberalizmusod? Abban, hogy az egyház ellen kampányolsz? Hát ez marha liberális.
2010. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
Nem az egyház ellen kampányolok, viszont a multikat támogatom, és az egyik leggyakoribb érv a multik ellen, hogy a "modern kor betegsége" meg "nem jó, hogy ennyire standardizált", és arra akarok rávilágítani, az egy egyház képében ilyesmi dolog már a középkorban is előfordult.
2010. máj. 17. 17:54
 33/65 anonim ***** válasza:

Ja öreganyám meg lehetne a villamos..


És drága miért is támogatod a multikat?

Csak egy pozitívumot légyszi.

2010. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:

"És drága miért is támogatod a multikat?

Csak egy pozitívumot légyszi."


Azért mert azt az ideális jövőképet látom magam előtt, hogy minden állam megszűnik és a cégek fognak gondoskodni az emberről, de végül minden cég egyesülni fog egy nagy céggé, amit már nem emberek, hanem mesterséges intelligenciájú gépek fognak vezetni.


A multik támogatása egyenlőre a legjobb módszer a jelenben, hogy ezért a jövőért harcoljak.

2010. máj. 18. 14:53
 35/65 anonim ***** válasza:

pfuhh, ezt elolvastam és felröhögtem :D


ember, te olyan 11 éves lehetsz ugye XDD


te nem liberalista vagy sőt még álLiberális se vagy mint az szdsz meg az lmp, hanem egyszerűen f.sz vagy :D

2010. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

"de végül minden cég egyesülni fog egy nagy céggé, amit már nem emberek, hanem mesterséges intelligenciájú gépek fognak vezetni."


Most vagy túl sok Star Treket nézett, vagy Lipótmezőn volt évekig :D:D:D:D

2010. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Nevessetek csak a "bolondon", így volt ez Einsteinnel és Edisonnal is. De érdekes módon bárkit megnézek magam körül, mindig én látom a legracionálisabban a dolgokat és én tudok a legjobban alkalmazkodni a modern világhoz, miközben körülöttem mindenki sír-rí, depis meg nyavalyog mert a múltban élnek, hülyeségekben hisznek amik gátolják a racionális gondolkodást és a boldogságot, valamint középkorias értékrendjük van.
2010. máj. 18. 15:06
 38/65 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:06


Én nagyon boldog vagyok, nem vagyok depis, soha nem is voltam, mégis sírva röhögök ezen a céges hülyeségeden, te racionális:D:D:D:D:D Mikor lesz Magyarországnak robot miniszterelnöke? Mert ugye lesz? Kérlek, mondd hogy lesz!!! :):)

2010. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

"Én nagyon boldog vagyok, nem vagyok depis, soha nem is voltam, mégis sírva röhögök ezen a céges hülyeségeden, te racionális:D:D:D:D:D Mikor lesz Magyarországnak robot miniszterelnöke? Mert ugye lesz? Kérlek, mondd hogy lesz!!! :):)"


Nem lesznek országok, nem lesznek kormányok, az embereket gépek fogják irányítani, olyan dolgok, mint a "miniszterelnök" elavult fogalmak lesznek, mert diktatúra lesz. Nincs más út, ha az emberiség fejlődni kíván, létre kell hoznia valakit, aki korrupció nélkül tud gondolkodni, mert az ember túl korrupt ahhoz, hogy egy bolygót vezessen, külön országokban gondolkodva pedig nem fogunk fejlődni.

2010. máj. 18. 15:11
 40/65 anonim ***** válasza:

:SD:SD:DD::D:D:D:DG:


Értem.

2010. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!