Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért a migrációt...

Az emberek miért a migrációt okolják a terrorcselekményekért?

Figyelt kérdés

Persze, sok ember között könnyű bejutni, de a terrorcselekmények többségét olyanok követik el, akik már Európában születtek, csak a terrorista szervezetek radikalizálták.


A terrorcselekményekért jelenleg a magát Iszlám Államnak nevező terroristacsoport a felelős. Ők a felelősek ezért. AKkor miért a migránsokat szidják az emberek? Vagy arab-arab tökmindegy?



2017. jún. 4. 13:33
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
53%

" többségét olyanok követik el, akik már Európában születtek"


És, ha Európában született, akkor mi van?Talán európaivá változik?Nem éppen.

Ugyanolyan arab , mint a többi,ugyanúgy migráns, csak a liberális befogadórendszer miatt tévedésből állampolgárságot kapott.

2017. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
33%
Mert buták és azt hiszik hogy ha bezárkózunk és kitiltunk mindenkit aki nem fehér bőrű, akkor minden megoldódik.
2017. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
1es, dédapám Lengyelországból jött ide. Akkor én most lengyel vagyok? Hagyjuk már..
2017. jún. 4. 13:38
 4/58 anonim ***** válasza:
26%
Látod, máris itt egy díszpéldány az első képében: aki arab az csak tévedésből kaphat állampolgárságot.
2017. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
67%

"azt hiszik hogy ha bezárkózunk és kitiltunk mindenkit aki nem fehér bőrű, akkor minden megoldódik."


Azért, mert meg is oldódna sok minden.

2017. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
70%
A migránsokkal együtt jött divatba hogy gyilkolásszunk európaiakat Allah nevében.
2017. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
54%

"dédapám Lengyelországból jött ide. Akkor én most lengyel vagyok? Hagyjuk már.."


Azért nem vonjunk már párhuzamot egy lengyel meg az arab között.


A lengyel ugyanúgy európai, mint a magyar,német,francia...stb.Azonosak a kulturális alapok, csak a tapéta más.


Egy közel-keleti,afrikainál az alapok teljesen másak, sőt szembehelyezkednek egymással.

2017. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

20 évvel hány robbantás történt Allah nevében Európában? Mert a migránsok már akkor is jöttek..


Mi tesz európaivá egy európait? A vallás, amit az európai népesség több mint fele nem követ? Vagy a nyelv? A szokások?

Ha egy gyerek Magyarországon születik, magyarul beszél, magyar iskolába jár, magyar munkahelye van, Magyarországnak adózik, de a bőre színe fekete (barna) akkor ő nem magyar?

2017. jún. 4. 13:47
 9/58 anonim ***** válasza:
30%

"csak a liberális befogadórendszer miatt tévedésből állampolgárságot kapott."


Szerencsére még az állampolgárságot az egyén kapja nem a "fajtája"! Ennek pedig így kell maradnia.

Ha történetesen én az egész életemet mondjuk Indonéziában élem le, akkor se kérjek sohase indonéz állampolgárságot, csak mert másképp nézek ki?

Épp ez bizonyítja, hogy ez a fajta származási alapon történő megkülönböztetés miért velejéig romlott.


ui: szándékosan nem írtam, le az "r-betűs szót az olyanokra mint az első, mert ilyenkor szoktak a kis selypítős gyűlölködők vinnyogni, hogy a "r-ista az akit a liberálisok nem szeretnek" és hasonlóan nagy ökörségeket, csak azért se adtam meg nekik az örömöt. :-)

2017. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
68%
Mert a migrációval együtt, a terrortámadások száma is nő, akár migránsok, akár már itt születettek az elkövetők.
2017. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!