Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért a migrációt...

Az emberek miért a migrációt okolják a terrorcselekményekért?

Figyelt kérdés

Persze, sok ember között könnyű bejutni, de a terrorcselekmények többségét olyanok követik el, akik már Európában születtek, csak a terrorista szervezetek radikalizálták.


A terrorcselekményekért jelenleg a magát Iszlám Államnak nevező terroristacsoport a felelős. Ők a felelősek ezért. AKkor miért a migránsokat szidják az emberek? Vagy arab-arab tökmindegy?



2017. jún. 4. 13:33
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
19%

Időpont ma 13:35


Te aztán orbitálisan sötét vagy... téged megfertőzött az agy-mosott kormánypropaganda... de vigyázz, nehogy egy migráns elvegye a xaros életed és a munkád, kitúrjon téged Európából :D


" A migránsokkal együtt jött divatba hogy gyilkolásszunk európaiakat Allah nevében."


Igy van, _Allah nevében. Mert előtte véletlen sem volt terror, ETA, meg IRA néven...olvass vissza 10-20 évet a hírekben és megfogsz lepődni.

2017. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
70%

11#


Nem fertőzött meg semmiféle kormánypropaganda.

Meggyőződésből vagyok ellene a liberális állampolgárság osztogatásnak.Azért, mert nincs benne logika.

Mondjunk egy állatos példát.Ha a macska belefial a kutyaólba, akkor a kismacskák kutyák lesznek?

Nem, ugyanúgy macskák maradnak.


Ezért hülyeség a liberális állampolgárság osztogatás.Ha egy arabnak adsz francia állampolgárságot, akkor ő "francia" lesz, közben semennyire sem francia, csak egy idegen, akinek lepapírozták az állampolgárságát.

2017. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

12es, kérdeznék valamit! (Amit egyszer már kérdeztem)

Mi teszi franciává a franciát? MI teszi európaivá az európait? És mi arabbá az arabot?


Macskás-kutyás példa annyira nem jó. Persze, kutyából nem lesz szalonna (:D), de ezt mondd meg a kacsának is, aki képes egy embert tekinteni az anyjának. És itt még külön fajokról beszélünk. Az ember pedig egyetlen faj.

2017. jún. 4. 14:02
 14/58 anonim ***** válasza:
82%
Azt kérdezed hogy az emberek miért a migránsokat hibáztatják a terrorcselekményekért? Hát azért mert a migránsok vagy az utódaik követik el. Hihetetlen mi? Az emberek az elkövetőket hibáztatják. Tényleg felfoghatatlan mi? És igen ha nem kaptak volna állampolgárságot a terror sincs. Nem olyan bonyolult ez.
2017. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
72%
És még egyesek meg is magyarázzák hogy érthető mert nem jön be a számításuk frusztráltak és ezért gyilkolásznak. És ez tulajdonképpen érthető.
2017. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
52%
Ertem. Te ha hozzamesz egy japan nohoz es kikoltozol Japanba es szuletik egy gyereked, ott no fel, ott jar iskolaba, ott el, akkor nem lehet japan? Erdekes gondolat...
2017. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt kérdeztem. A migrációt kérdeztem, nem a migránsokat.

Állampolgárság nélkül is el lehet élni egy országban, így robbantani is lehet.


Ha nincs terrorszervezet, nincs terrorista. És akkor hiába áramlanak ide-oda az emberek, nem lesz terrorcselekmény. Ismét csak azt tudom felhozni: ha egy turista robbant, akkor a turizmus a rossz, vagy a csoport, aki kitervelte?

2017. jún. 4. 14:07
 18/58 anonim ***** válasza:
46%
11-es szeretem a fajtádat aki nem is ért a politikához de nagyon jól előtudja adni magát :) Ha valaki nem ért a politikához két lehetőség van vagy nem is érdekli "leszarja" vagy okoskodik mint te.De igazság szerint ha már okoskodnál akkor legalább nem hülyeséget :) Ha nem értesz hozzá akkor nem szólnál bele a témába.
2017. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
31%
Ja mert te olyan hozzaerto vagy :D
2017. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
81%

"de a terrorcselekmények többségét olyanok követik el, akik már Európában születtek"


Meg is adtad a választ. Pont ez a baj, nem tudnak integrálódni, nem fogadják el az európai értékrendet és azok ellen fordulnak aki őket, szüleiket, nagyszüleiket befogadták és olyan életet biztosítottak számukra, amilyenről az óhazájukban nem is álmodhattak volna.


És így hálálják meg.

2017. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!