Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Theresa May arra készül...

Ha Theresa May arra készül hogy nekimenjen az Emberi Jogok Európai Egyezményének a terrorizmusra hivatkozva, az milyen hatással, lesz európára és ránk tagokra?

Figyelt kérdés

Nekem borsódzik a hátam a dologtól egyébként. Csak erről a beszélgetésről jutott emlékeimbe.

[link]



2017. jún. 7. 23:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én is most nézem:"D

De én még csak a 24.percnél tartok,te hogy nézted végig ilyen rövid idő alatt,még csak most töltötte fel Robi:D

2017. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát annyi ideje már fönt van nem :-D ? Egyébként éppen folyamatban van a nézés, még nem értem a végére. ;-D
2017. jún. 7. 23:38
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudom, miért akar mostanában mindenki nekimenni ennek az egyezménynek? Túl sok volt az emberi jogból Európának?
2017. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Előbb még választásokat kell nyerni, majd utána kiderül, hogy mi is lesz.
2017. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
Emberi jogok amik az embereket kellene védenie... Bár remélem hogy nem az lesz a vége hogy Brüszel bebüfögi hogy mostantól mindenkit szigorúan ellenőriznek és eurpai hadsereget építenek stb. mert akkor már formailag is a szu nyomai lépnénk. Még legalább a látszadra adnak. Eltudom képzelni hogy azért blfszkodik a titkosszolgálat mert ez a parancs a francia titkosszolgálatnak információja volt a terroristákról de nem tettek semmit mert .... mert nem engedték.
2017. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
Theresa May készülhet arra, hogy nekimegy az Emberi Jogok Európai Egyezményének, de a nekimenésnek jelenleg nem lenne v. lesz(?) hatása. Max Anglia egyoldalúan felmondhatja, de újra tárgyalni, és újra kötni most nem fogják. Túlságosan erős a p.c. a nyugati fejekben. Az egyszerű európai polgár felébredése nem tart ott, hogy kellő súlyt adjon az Egyezményt kritizálóknak.
2017. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális ha csak azokra vonatkozna a szigorú ellenörzés akiket gyanúsnak tartanak. Tehát vallási szekták tagjai beleértve vidámvasárnap meg szientológia meg hasonlók meg dzsihád meg persze akik nem állampolgárok és nem európaiak illetve akiket alapból megfigyeltek a nézetei miatt.
2017. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
40% de ennek az a lényege hogy az Emberi Jogok az emberekre vonatkoznak, akiket felsoroltál azok pedig abban benne vannak. Még el nem követett bűnökért nem lehet ítélni, ahogy Puzsér mondta, és ezzek még nem legitimálod a nézeteit.
2017. jún. 8. 00:22
 9/27 anonim ***** válasza:
47%
Tudom de az is emberi jogokba ütközik hogy megfigyelik alaptalanul. Am az amerikai hazafias törvény az ilyen. Elvihetnek csak úgy semmi bizonyíték nélkül. Bush írta alá gyakorlatilag mint a kgb olyan hatalmat adott a titkosszolgálatnak konkrétan úgy elvihetnek fekete autó tizenkét szinttel a föld alá és vallathatnak. A vízpróba egyebek alvásmegvonás legális kínzás de durvábbakat is csinálnak.
2017. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyen játékba belemenni, a történelem tanúsága szerint mindig túlkapás és visszaélés a vége a személyi szabadságjogok korlátozásának.


Apropó, először talán azt a húszezer rendőri állást kellene visszaállítani a vén banyának, amit működése alatt megszüntetett, és ha már ott van akkor a megnyírbált költségvetésüket is visszaállíthatja.

2017. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!