Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Theresa May arra készül...

Ha Theresa May arra készül hogy nekimenjen az Emberi Jogok Európai Egyezményének a terrorizmusra hivatkozva, az milyen hatással, lesz európára és ránk tagokra?

Figyelt kérdés

Nekem borsódzik a hátam a dologtól egyébként. Csak erről a beszélgetésről jutott emlékeimbe.

[link]



2017. jún. 7. 23:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Nem hagyomány kérdése"


Nem hagyomány, de azért Carter-adminisztráció kivételével, mindenki más hivatalosan háborúzott.


"És legfőképp mi a végkifejlet? Mihez járult hozzá? "

Ha ez a legfontosabb kérdés az elnöki megítéléskor, akkor sok háborút végig kell elemezni.


"De meg van az oka hogy a valaha volt legkártékonyabb amerikai elnöke...Nem kell ehhez nyíltan fogalmazni, nyílt titok."


Annyira nyílt titok, hogy egy listát sem találtam, ahol őt tennék az első helyre, vagy a top 3-ba. Általában a Buchanan, Harding, Andrew Johnson hármas neve váltakozik. Így beleolvasva tényleg érdekes dolgok történtek.

Voltak alternatív megközelítés is, de ott sem szerepelt a top listán. Szóval érdekes titok.

2017. jún. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
#20: Azért függetlenül attól, hogy egy Bush milyen háborúba ment bele, ez az elnöki legitimitását, nem kérdőjelezi meg.
2017. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Nem kell ehhez nyíltan fogalmazni, nyílt titok."


Hát pedig nem ártana ha nyíltan fogalmaznál célozgatások meg ködösítés helyett, akkor talán értenék az emberek hogy mi a bánatot hablatyolsz itt össze.

2017. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül így fogalmaztam, mert ez nem az Ő kérdése nem akartam elterelni hagyni a dolgot.
2017. jún. 8. 10:03
 25/27 A kérdező kommentje:
Tobas: ez nem egy alternatív valóságahol mindenről létezik top lista. De biztos találsz olyat amin rajta lesz, a dobogón, s a tetején. Mint mondtam: az arcát adta valamihez amihez más nem. Így lett elnökjelölt, s választással meg elnök. És nem azok csapatát bővítette aki mást akart, vagy másik víziót akart festeni az alternatív lehetőségből, amit ő vállalt és vitt véghez. És elnök lett, ennél fontosabb politikai szereplő nem lehetett volna. Ezért állítom hogy a dobogó első helyére lépet a legkártékonyabb amerikai politikusok listáján rögtön Bill Clintont eggyel maga mögé utasítva.
2017. jún. 8. 10:08
 26/27 anonim ***** válasza:
Értem én, csak akkor ne nyílt titokról beszélj, hanem tedd hozzá, hogy szerintem . Nagy a különbség a két megfogalmazás között. A # 17-es válaszod első mondata pedig azt bizonyítja számomra, hogy teljesen szubjektíven ítéled meg a dolgokat. Felmerül bennem a kérdés, hogy egyáltalán vizsgáltad-e a többi elnök cselekedeteit, intézkedéseiket vagy csak azokkal foglalkoztál, akiknél éltél és nyomon követted.
2017. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tobas: vizsgáltam, ezért van viszonyítási alapom. Am mindenkinek van szubjektív véleménye.
2017. jún. 8. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!