Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberalizmus egy szervilissé...

A liberalizmus egy szervilissé tevő ideológia?

Figyelt kérdés

Meglehetősen erős a szervilizmus a képviselőiben.


Például, valamelyik európai országban, afrikai utcaneveket akarnak adni,hogy a migránsok jobban érezzék magukat.

Na, ez elég szolgalelkűségre utal,hogy valakik csak úgy feladják sok száz éves európai identitásukat a jöttmentek miatt.


Hasonló vonatkozik például a gyarmatosításra.

Mióta a liberalizmus vált a mindent átható állami ideológiává, azóta szégyen a múlt.

Pedig, ha Magyarország lett volna Anglia helyében, biztosan sokan büszkék lennénk, hogy annak a nemzetnek vagyunk a tagjai,ami egykor ellenőrzése alatt tartotta a bolygó kétharmadát és uralta a világkereskedelmet.Ezzel pedig megalapozta a jövő generációjának anyagi biztonságát.


Egy identitásban erős nemzet nem hódol be,nem enged az idegeneknek.


Vegyük például nyugaton a menzát.A félholdas purdék miatt meg kellett változtatni sok intézmény menzáját, úgymond migráns kompatibilissé tenni.Kivették belőle a sertéshúst.

Pedig a sertéshús az európai kultúra része, ahány európai országban eddig jártam, mindenütt ismerték például főtt csülköt.


De,olyan eset is volt,hogy Olaszországban karácsonyi dalt tiltott be az önkormányzat, mert nem tetszett az idegeneknek, mivel túl "keresztényi".


Ezek után bőven kijelenthető,hogy a liberalizmus szervilissé tesz.A tolerancia nem más, mint meghunyászkodás és szolgalelkűség a kiállás és a saját identitásod védelme helyett.



2017. jún. 10. 21:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
28%

A liberalizmus egy önellentmondó működésképtelen szarság. Gyakorlatilag arról van szó, hogy nekünk, liberálisoknak lehessen mindent, a többiek meg fogják be a pofájukat, mert azok mind nácik. Mindezt a tolerancia, szólásszabadság jegyében ugye.

Semmivel se különb a fasizmusnál, még rosszabb is.

2017. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy te így fordítod le magadnak. Ja, azt valóban nehezebben viseli egy liberálisan gondolkodó, ha megbélyegzést, rasszizmust, okafogyott ítélkezést tapasztal. Szóval ha ezt a példát nézzük kissé kisarkítva, igen, én mint elvileg "libsi" azt szeretném tőled elvárni hogy ne légy rasszista, kirekesztő, stb. Igen, ezen "szabadságjogaidban", azaz a gyűlölködés és fölösleges ítélkezés jogában valóban korlátozni szeretnélek. Elnézést érte.


Azonban semmilyen jogodban nem szeretnélek korlátozni, amely amúgy a normális életviteledben, értékrendedben a saját belátásod szerint teszel.


Leegyszerűsítem (még mindig kisarkítva): Foglalkozz a saját dolgaiddal, légy boldog és amíg én - a Soros által pénzelt libsi - nem csinálok valamit ami neked közvetlenül árt, hagyj kérlek élni és én cserébe én is tisztellek és becsüllek és hagylak élni.


Remélem így tiszta. Nem küzdenünk kell egymással, ezt értsd meg. idióták pedig mindig lesznek akik mindenáron bokszolni akarnak.

2017. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

# 11/12 Időpont ma 20:48


Most a liberalizmusról beszélsz, vagy magadról?

2017. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Nyilván amit írtam, az magamról is szól, mivel így állok a témához.
2017. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

# 14/14 Időpont ma 21:34


Nyilván meg kéne nézni, kinek címeztem :-)

2017. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Ja, hogy nem nekem címezted :)

Szép estét! :)

2017. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
30%

"Az lehet hogy te így fordítod le magadnak. Ja, azt valóban nehezebben viseli egy liberálisan gondolkodó, ha megbélyegzést, rasszizmust, okafogyott ítélkezést tapasztal."


Úgy fordítom le magamnak az ideológiátokat, ahogy ti használjátok a gyakorlatban. Csak mert mást se látni tőletek, csak bőszen nácizzátok azokat, akik nem a ti lózungjaitokat fújják. Ha korlátozni akarsz a "gyűlölködésben", akkor ez működjön oda-vissza, azaz nektek se legyen szabad nácizni. Tudod aki A-t mond, az mondjon B-t is. Olyan nincs, hogy NEKEM szabadjon mindent, az én véleményem a szent, az egyetlen egyetemes igazság, a többiek meg fogják be a pofájukat, mert nácik, meg gyűlöletbeszéd, meg tíccsukbe. A konzervatívizmus, nacionalizmus legalább nem hazudja azt, hogy tolerálja az övékével ellentétes véleményeket.

2017. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont ma 21:42


Rohadt vicces, hogy a "nácizás" kommentek 99,9999999999%-a az, hogy "minket náciznak", és a maradék az amiről szó van.


Hasonlóképp, mint amikor hasonló értelmi színvonalmentesek "a csapból is a holokauszt folyik" mantrázzák, közben meg az ezzel foglalkozó kommentek/cikkek hasonló százaléka az, hogy "miért folyik a csapból a holokauszt".


Persze, a gyakorlati alkalmazását lesed. Hát hogyne, hazudozókám. Akkor mutogasd a milliónyi bizonyítékot.

2017. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Ja, és igen. Gondolom szerint az "irtsunk ki minden zsidót, pfej", az biztos nem gyűlöletbeszéd :-D Látod, ez a különbség a libsik, és köztetek. Ők legalább tudnak magyarul is, ti meg még a saját anyanyelveteket is valahogy A0 szinten beszélitek.
2017. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
15%

"Rohadt vicces, hogy a "nácizás" kommentek 99,999999%-a az, hogy "minket náciznak", és a maradék az amiről szó van."


Ez a 99,9999999% egész konkrétan mazsolázgatással jött ki neked. Gondolom a neked nem tetsző válaszokat és oldalakat csak simán nem nyitod meg.


"Hasonlóképp, mint amikor hasonló értelmi színvonalmentesek "a csapból is a holokauszt folyik" mantrázzák, közben meg az ezzel foglalkozó kommentek/cikkek hasonló százaléka az, hogy "miért folyik a csapból a holokauszt"."


Ettől vagy úgy odáig? Hogy teljesen jogosan felhoznak egy kérdést, miszerint mi közünk van nekünk még ennyi idő után is a holokamuhoz?

Az antimagyar cikkek ellen pedig vélhetően semmi kifogásod nincs. Ahonnét jöttél, ott ez az etalon.


"Persze, a gyakorlati alkalmazását lesed. Hát hogyne, hazudozókám. Akkor mutogasd a milliónyi bizonyítékot."


Igen, aranyapám, a gyakorlati alkalmazás az, ami számít. Tudod kis komám, a kommunizmus sem azt jelentette eredetileg, hogy van egy szűk réteg, aki vidáman megél belőle, a többieket meg gulágosítsuk meg vagonírozzuk be. Hiába jönne így utólag Marx, hogy "há' de ezt ő nem így gondolta".

Nektek teljesen fölösleges bármit is mutatni, már megtanultam, kapásból rávágjátok mindenre hogy "hazugság", ami nem a ti álláspontotokat erősíti, és nagy mellénnyel azt képzelitek, ettől majd igazatok lesz. De ám legyen: kurucinfó betiltási kísérletek, a Metapédia felszámolására irányuló kísérletek. Nosza, magyarázd meg ezeket is a szólásszabadság elve alapján :DDD


"Ja, és igen. Gondolom szerint az "irtsunk ki minden zsidót, pfej", az biztos nem gyűlöletbeszéd"


Senki nem mondta, hogy nem gyűlöletbeszéd, úgyhogy teljesen nyitott kapukat döngetsz. Konkrétan azt írtam, hogy a "nácik" meg se próbálták toleranciával meg szólásszabadsággal hülyíteni a népet, ti viszont igen. Az ő ideológiájuk legalább nem egy önellentmondó szarság. A piros kezet pedig kaptad is.

2017. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!