Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberalizmus egy szervilissé...

A liberalizmus egy szervilissé tevő ideológia?

Figyelt kérdés

Meglehetősen erős a szervilizmus a képviselőiben.


Például, valamelyik európai országban, afrikai utcaneveket akarnak adni,hogy a migránsok jobban érezzék magukat.

Na, ez elég szolgalelkűségre utal,hogy valakik csak úgy feladják sok száz éves európai identitásukat a jöttmentek miatt.


Hasonló vonatkozik például a gyarmatosításra.

Mióta a liberalizmus vált a mindent átható állami ideológiává, azóta szégyen a múlt.

Pedig, ha Magyarország lett volna Anglia helyében, biztosan sokan büszkék lennénk, hogy annak a nemzetnek vagyunk a tagjai,ami egykor ellenőrzése alatt tartotta a bolygó kétharmadát és uralta a világkereskedelmet.Ezzel pedig megalapozta a jövő generációjának anyagi biztonságát.


Egy identitásban erős nemzet nem hódol be,nem enged az idegeneknek.


Vegyük például nyugaton a menzát.A félholdas purdék miatt meg kellett változtatni sok intézmény menzáját, úgymond migráns kompatibilissé tenni.Kivették belőle a sertéshúst.

Pedig a sertéshús az európai kultúra része, ahány európai országban eddig jártam, mindenütt ismerték például főtt csülköt.


De,olyan eset is volt,hogy Olaszországban karácsonyi dalt tiltott be az önkormányzat, mert nem tetszett az idegeneknek, mivel túl "keresztényi".


Ezek után bőven kijelenthető,hogy a liberalizmus szervilissé tesz.A tolerancia nem más, mint meghunyászkodás és szolgalelkűség a kiállás és a saját identitásod védelme helyett.



2017. jún. 10. 21:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Mindenki nyugodjon le... :)


Nem nácizok senkit. Téged sem, titeket sem. A rasszizmust, kirekesztést elítélem, megvetem, mert senkinek nem jó, még annak sem, aki vallja.


Ahogyan a feljebb kommentelők is borzasztóan általánosítanak és úgy gondolják hogy én nácizom, ugyanúgy vannak a liberálisok között is olyanok, akik általánosítanak és túltolják ezt az egészet.


Ez arányérzék kérdése. Ha nem tudsz meggyőződni egy másik ember valós értékeiről, akkor ne alkoss véleményt, vagy legalább is tartsd meg magadnak. Ez nem nézet kérdése, hanem inkább intelligencia dolga.


Szóval ahelyett hogy itt vagdalkozunk, kérlek titeket, vegyetek egy nagy levegőt. Ezt úgy általánosságban értem, nem csak erre a felületre.


Nem harcolnunk kell, hanem megértenünk egymást. Én kész vagyok erre. Légy te is. Szép nyarat! :)

2017. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
A liberalizmus manapság annyit jelent, hogy mindent szabad, kivéve, amit ők maradinak ítélnek, az már rossz... Tolerálni újdonságokat egy dolog, bizonyos mértékig rendben is van, de egy teljesen eltérő alkalmazkodni képtelen kultúrát (pl muszlim) elfogadottá tenni kész öngyilkosság, és ezt csinálják a liberálisok. Egyébként kedves kérdező disznó húst a zsidók sem ehetnek, valószínűleg tőlük vették az iszlám követői, így tehát Európában is vannak eleve olyanok, akik nem esznek disznóhúst, s ne feledkezzünk mega vegetáriánusokról sem... Engem is aggaszt, hogy az iszlámhoz akarnak igazodni, mert ez csak rosszra vezet. A liberalizmus buta embereket gyárt, erkölcstelenség is alapvető már sajnos benne- itt az érdekes, hogy mindenhol a ruhátlanságit nyomatják, de mégis toleránsak a burkinis nőkkel- érdekes ellentmondás! Bár ebben egyébként lenne mit tanulnunk, jobban fel kéne öltözni. Akik olyan kultúrából jönnek, ahol a nőknek szinte semmi értéke és amúgyis be van bugyolűálva persze hogy megrészegülnek a rövidebb daraboktól- ezzel nem azt mondom, hogy ez elfogadható, de elgondolkodtató. Ha az iszlám tartósan megveti a lábát Európában, akkor előbb utóbb az ő szabályaik fognka dívni, s az a liberálisoknak se lesz jó, azt nem értem ezt miért nem látják be.
2017. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

# 20/22 Időpont 07-02 23:34


Nos, kedves bunkó:


"Ez a 99,999999% egész konkrétan mazsolázgatással jött ki neked. Gondolom a neked nem tetsző válaszokat és oldalakat csak simán nem nyitod meg."


Nem, ez úgy jött ki nekem, hogy sokfelé tájékozódom :-D

A nekem nem tetsző oldalak a náci oldalak, így fel se mérhetném a "lenáciztak, pedig csak ki akarok irtani mindenkit aki nem barna hajú" kommentek arányát, nem gondolod? Logikai bukfenc #1.


"Ettől vagy úgy odáig? Hogy teljesen jogosan felhoznak egy kérdést, miszerint mi közünk van nekünk még ennyi idő után is a holokamuhoz?"

Pajti, miről vakerálsz? Hogy van évente kb. 3 nap amikor van róla pár cikk? :-D Pont ezt magyarázom neked, hogy azt, hogy a csapból is a holokauszt (mondjuk holokamuzik, de azért nem náci, ááá...) folyik, azt ti okozzátok szerencsétlenek, mert óránként írogattok arról hogy a csapból is ez folyik. :-D Ha nem tennétek egy oldalon lenne évente kb. 3-5 cikk ami valóban a holokausztról szól.


"Az antimagyar cikkek ellen pedig vélhetően semmi kifogásod nincs. Ahonnét jöttél, ott ez az etalon."

Hát persze. Apád is inkább ivott volna még egy kisüstit. És akkor még van képed arról ugatni, hogy "jajj, hát velünk miért nem vitáznak az emberek?". Ezért, te gyökér.


"De ám legyen: kurucinfó betiltási kísérletek, a Metapédia felszámolására irányuló kísérletek. Nosza, magyarázd meg ezeket is a szólásszabadság elve alapján :DDD"

Nos, nem ártana ismerni a jogokat:

A kutykuruttyinfóddal a probléma az, hogy nincs impresszuma. Ha holnap azt írják rólad, hogy egy tetves zsidó vagy, nincs hova fordulj, hogy de nem is.

A Metapedia meg annyira hiteles, mint a reggeli szarom, vagy a fityisz-mémpárt. Ezért küzdeni kifejezetten szar jellemre vall. :-D


Arról pedig továbbra sem tehetek, hogy a fideszesnél csak egy mákszemnyivel vagy értelmesebb. Ami még mindig a "fel se vitték volna a tajgetoszra, csak lehúzzák a WC-n" kategória, de hát no, ennyi jutott.

2017. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Nem, ez úgy jött ki nekem, hogy sokfelé tájékozódom :-D"


Találgathatok? 444, zsindex, meg a hasonló legalja vicckategóriás selejtoldalak.


"A nekem nem tetsző oldalak a náci oldalak"


Aaaaaa, de ott vagyok :$ annyira tudtam!

Nembaj, legalább önerőből beismerted, hogy ugyanaz vagy pepitában, mint a "nácik".


"Pajti, miről vakerálsz? Hogy van évente kb. 3 nap amikor van róla pár cikk? :-D Pont ezt magyarázom neked, hogy azt, hogy a csapból is a holokauszt (mondjuk holokamuzik, de azért nem náci, ááá...) folyik, azt ti okozzátok szerencsétlenek, mert óránként írogattok arról hogy a csapból is ez folyik. :-D Ha nem tennétek egy oldalon lenne évente kb. 3-5 cikk ami valóban a holokausztról szól."


1: Ez a 3 nap pontosan kettővel több, mint amennyinek kellene lennie. Olyan érdekesnek találom tudod, hogy te speciel a németekkel az utolsó menórát is elszámoltatnád, Sztálin bátyókád százmillióját meg nagy kegyesen elnézed, elvégre ő is szélsőbal, egy követ fújtok. Nem, a népirtás egyszemélyben Hitler műve.

Csak úgy csendben-halkan jegyzem meg, hogy Sztálin bátyó 100 millió embert öletett le - ennek úgy a negyede volt zsidó (tehát TÖBBET, mint amennyit Hitler elpusztított) - ellene valahogy mégse keltek ki ekkora elánnal, mint a "nácikok" ellen.

Nos többek közt ezért is utálnak és néznek ki titeket. A gusztustalan hányadék kettős mércézésetek ért.

2: A "holokamuval" nem azt fejeztem ki, hogy egyáltalán nem történt meg (az imént ismertem be mellesleg), hanem hogy érdekes a rengeteg változó számadat ami évente újra meg újra frissül. Biztos osztódással szaporodtak a táborlakók, mint az amőbák, ugyi?


"Hát persze. Apád is inkább ivott volna még egy kisüstit. És akkor még van képed arról ugatni, hogy "jajj, hát velünk miért nem vitáznak az emberek?". Ezért, te gyökér."


Gratulálok ecsém, ez volt aztán a szellemes érvgazdag visszavágás! Kiszólt a lyuk a gödörből.

Ennyit tudsz, aranyapám, meg a nevedet. Személyeskedni, fröcskölődni, ténytagadni.

Rettenetesen sötét vagy, aranyapám, elkéne neked oda egy fekete lyuk, hogy világítson.


"Nos, nem ártana ismerni a jogokat:

A kutykuruttyinfóddal a probléma az, hogy nincs impresszuma. Ha holnap azt írják rólad, hogy egy tetves zsidó vagy, nincs hova fordulj, hogy de nem is.

A Metapedia meg annyira hiteles, mint a reggeli szarom, vagy a fityisz-mémpárt. Ezért küzdeni kifejezetten szar jellemre vall. :-D"


A jognak semmi köze ahhoz, hogy egy oldal valótlant állít, vagy sem. A szent zsindexednek van impresszuma, ennek ellenére mást se csinál csak hazudozik, szerecsenmosdat, szidja a magyarokat, mindezt persze teljesen jogszerűen ugye.

Tudod aranyapukám, itt van egy igen komoly gond: a kurucinfónak és a Metapédiának NEM áll érdekében hazudni, ferdíteni meg szerecsenmosdatni, a készítők ugyanis egy fityinget nem kapnak a cikkjeikért. A 444-nek, zsindexnek meg a többi ilyen magyargyűlölő hulladéknak meg érdekében áll, mert ezért kapja a pénzt. Neked amúgyis teljesen mindegy, olyan szinten autista vagy, hogy még fizetniük se kell neked, köpkölődsz te hivatalos megbízás nélkül is teljesen magadtól.


Na megvolt a 10 perc hírnév, öcskös, eredj vissza éltetni a jóságos Sztálin apókádat. Sajnálom hogy nem téged paterolt Vorkutába vagy Novoszibiriszkbe elsőnek, hogy élvezhesd az imádott baloldai bezzegrendszeredet a katorgán. Kaptad újból a mínuszt.

2017. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 01:06


Te helyből vagy ilyen hülye vagy nekifutsz? Aki nem a magadfajta náci söpredék, már csak sztálinista lehet? :-D És még csak két mondatot olvastam el...

2017. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

#25 csak nem a lágy részeidbe tiport? Te szegény :'(


Nácizzál csak, kistacskó, ennyit tud a te fajtád & a nevedet. Biopont reggeliztél vagy magától habzik már a szád?

2017. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

# 26/26     ma 01:19


Pont te ugatsz habzó szájról? :-D Én egy szót írtam, te meg egy oldalt. Komolyan, aztán csodálkoznak a fotelnácikák, hogy retardnak vannak tekintve. Aztán nehogy rólad is kiderüljön, hogy zsidó vagy :-D

2017. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Azaz #27, vau-vau okos kutya, haraBd meg!!!


Ennyit a te hatalmas toleranciádról meg szólásszabadságodról. Aki nincs veled az ellened van, és csúnyarossz náci. Szánalmas érvképtelen autista vagy az önellentmondó viccideológiáddal együtt. Ismét ment a mínusz.

2017. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

# 28/28 Időpont ma 14:28


"Aki nincs veled az ellened van, és csúnyarossz náci."


Ugatod, miután sztálinista lettem. :-D Te meg nyiltan zsidózol, mit vársz, minek higyjen az ember? :-D


Komolyan, egy kis önreflexió pubi. Aztán mehetsz a csivavák közé, talán azok nem szednek szét.

2017. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

#29 aranyapám, ha ti Hitlereztek, mi Sztálinozunk. Tudod, amilyen a mosdó...

De Leninezhetek is, ha akarod, vagy Sorosozhatok, nektek ők a pozitív figurák, a non plusz ultra. Madarat tolláról ugye.


Mellesleg felvetettem, hogy Sztálin bátyó vagy háromszor annyi zsidót öletett le, mint Hitler. Őt miért is nem szidod emiatt? Neki szabad volt, ugye? :D győztes hatalomnak mindent szabad...


Az "önreflexió" pedig nem melléknév. Fail. Legalább a szitokszavakkal lennél tisztában, ha már a nólifer trollkodáson kívül más nem telik tőled.

Ja...és te most "szétszedtél" itt valakit? :D Hú micsoda törperősök járnak ide...

Kaptad újból a mínuszt.

2017. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!