Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a 9/11 témáját boncolgató dokumentumfilmről? Csak szerintem leplezte le teljesen a hivatalos sztorit?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 14. 21:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
64%
Hogy hát a pentagonba csak úgy simán belelehet vezetni egy gépet.. teljesen reális mikor még egy szúnyog sem mehet közelebb ötszáz méternél. Ha valamelyik repülő letér a pályáról akkor egyből jelez a légiirányítás. A pentagonnál meg mindent kilőnek akkor is ha nem jelzik. Véletlen aznap tartottak gyakorlatot evakuálásból nem tűntek pánikolósnak a pentagok alkalmazottak. Ha véletlen a fejükre esik egy gép azért kicsi izgulhatnának. Meg a merénylők szaúdiak voltak nem irakiak. A szaúdiak amerika barátai.
2017. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
67%
Ez a hivatalos verzió akkora kamu,hogy nem sok ehhez hasonló van a történelemben...talán az,hogy Oswald szedte le Kennedyt....ugyan már....
2017. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
34%
A hivatalos sztori leleplezésére szinte bármelyik komolyabb összeesküvés-elmélet alkalmas, annyira gyenge. Hogy valójában mi történt, az viszont túl képlékeny ahhoz, hogy azt egy videóban bemutatott, igencsak megkérdőjelezhető hitelességű (és ellenőrizhetetlen forrású) "bizonyítékok" alapján el lehessen dönteni.
2017. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
17%
Aha, tehát nincs rá semmi bizonyíték, de azért tuti nem úgy volt. Tipikus konteós vallásos hit, muszáj ellentmondani mindennek ami hivatalos.
2017. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
71%

"Tipikus konteós vallásos hit, muszáj ellentmondani mindennek ami hivatalos."


Fordítsuk meg: nem muszáj elhinni. És ha valamilyen magyarázat nagyon kifacsartnak tűnik, a gondolkodó ember hajlamos megkérdőjelezni azt.

2017. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon kifacsartnak tűnik, a gondolkodó ember hajlamos megkérdőjelezni azt."


Alap.

Viszont ahogy láthatod, rengeteg az értelmiségi, aki így próbál meg egy sikerélményt átélni.

Manapság nagyon trendi fekete-fehérben látni a világot.

2017. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim válasza:
56%

Én nem foglalok állást egyik verziónál sem!Viszont nem biztos hogy kellett bomba,a linkelt videón szerintem hasonló bontás zajlott le, csak panelház meg persze nem annyira magas!Szóval összedőlhet bomba nélkül,ennek fényében arra nem lehet hivatkozni hogy egy repülő becsapódástól még nem kellett volna összedőlnie!


https://www.youtube.com/watch?v=3Nv5YggHYv0

2017. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
38%

"Viszont nem biztos hogy kellett bomba..."


Hát de az a baj, hogy a 7-es torony esetében egyszerűen kellett, nincs mese.

2017. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim válasza:
38%
Az lehet hogy a 7. toronynál kellett,sőt az szerintem egyértelmű.Azt lefelejtettem hogy a két toronyhoz írtam a véleményem előzöleg
2017. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Márpedig ha bomba volt, akár az ikertornyok egyikében, akár a 7-esben, az előretervezettséget feltételez (sőt, követel meg), és mivel New York talán legvédettebb épületeiről beszélünk, kizárt, hogy észrevétlenül, a biztonságot szavatoló erők tudta nélkül ez megtörténhetett volna.
2017. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!